Краса і здоров’я

Фотопослуги

Одяг та взуття

Дитячі товари (одяг, іграшки, література, тощо)

Ремонт одягу та взуття

Господарські товари та канцелярія

Продукти харчування

Інші товари та послуги

Краса і здоров’я

  1. Перукарня КП «Шарм»

БПО «Люкс», 1-й поверх.

Дорошок Олена Михайлівна

 

  1. Перукарські послуги, манікюрний кабінет

 БПО «Люкс», 1-й поверх.

Віхарєва Валентина Федорівна

 

  1. Перукарські послуги

БПО «Люкс», 2-й поверх.

Баталова Олена Тарасівна

 

  1. Перукарня «Caramel»

БПО «Люкс», 2-й поверх.

Дмитрюк Олена Володимирівна

 

  1. Перукарня «Єва», манікюрний кабінет

БПО «Люкс», 2-й поверх.

Даніш Валентина Андріївна

 

  1. Манікюрний кабінет

БПО «Люкс», 2-й поверх.

 Баранова Ольга Борисівна

 

  1. Косметичний кабінет

БПО «Люкс», 2-й поверх.

Тимченко Наталя Семенівна

 

  1. Перукарня «Тетяна»

Універсам «Дніпро», 2-й поверх (вхід поряд з магазином «Золотий ангел»).

Кириченко Тетяна Юріївна   

 

  1. Перукарські послуги

БК «Енергія», 1-й поверх (вхід навпроти магазину «Союз»)

Григорян Лілія Лаертівна

 

  1. Манікюрний кабінет

Магазин «Даугава»

Піраторова Вікторія Іванівна

 

  1. Косметика та парфуми (чоловічі та жіночі парфуми, декоративна косметика, тощо)

Універмаг «Мінськ», 2-й поверх.

Підлісна Тетяна Юріївна

 

  1. Косметика та парфуми

БПО «Люкс», 1-й поверх

Баранова Світлана Петрівна

 

  1. Косметика та парфуми

Універсам «Дніпро», 2-й поверх (вхід поряд з магазином  «Золотий ангел»).

Ходаківська Ніна Іванівна

 

  1. Товари для краси (натуральна косметика, продукти бджільництва, чоловіча та жіноча білизна)

Універмаг «Мінськ», 2-й поверх

Мокра Галина Іванівна

  1. Фарби для волосся, косметика, тощо

Універсам «Дніпро», 2-й поверх

Бовда Лідія Іванівна

      16. Магазин «PROSTOR»

Універсам «Дніпро» (вхід з вул. Дружби Народів)

 

Фотопослуги

  1. Фотопослуги, магазин «Цифра»

БПО «Люкс», 2-й поверх.

Чернікова Тамара Борисівна

 

  1. Фотопослуги, магазин «Крокус»

БПО «Люкс», 2-й поверх.

Савенко Микола Васильович

 

  1. Фотостудія

БПО «Люкс», 2-й поверх.

Шестак Олег Олександрович

 

  1. Фотостудія

БК «Енергія», 1-й поверх (вхід навпроти магазину «Союз»)

Савран Володимир Іванович

Одяг та взуття

  1. Сток «Ексклюзив» (чоловічий та жіночий одяг, білизна, взуття, тощо)

БПО «Люкс», 1-й поверх.

Лобода  Олександр Васильович

 

  1. Магазин італійського взуття

БПО «Люкс», 2-й поверх.

Короткова Ольга Вікторівна      

  

  1. Магазин «Подіум» (жіночий повсякденний, святковий та верхній одяг, взуття, сумки, біжутерія, тощо)

Універмаг «Мінськ», 2-й поверх

Логінова Ірина Іллівна     

   

  1. Магазин жіночого та чоловічого одягу і аксесуарів (повсякденний, святковий та верхній одяг для чоловіків і жінок, аксесуари, тощо)

Універмаг «Мінськ», 2-й поверх

Підлісна Тетяна Юріївна

 

  1. Магазин жіночого одягу та аксесуарів

Універмаг «Мінськ», 2-й поверх

Веремієнко Лариса Анатоліївна

 

  1. Магазин чоловічого одягу

Універмаг «Мінськ», 2-й поверх

Смирнякова Франческа Михайлівна

 

  1. Магазин чоловічого та жіночого взуття «Rieker»

Універмаг «Мінськ», 2-й поверх. 

Філатова Санія Мушерівна 

 

  1. Магазин жіночої білизни (в продажу, також, широкий асортимент пряжі для в’язання)

Універмаг «Мінськ», 2-й поверх.

Корякіна Ірина Анатоліївна

 

  1. Магазин жіночої білизни «Lauma», «Kleo», «Milavitsa», тощо

Універмаг «Мінськ», 1-й поверх.

Покращенко Олена Миколаївна

 

  1. Магазин «Райський куточок» (жіночий одяг, білизна, косметика, парфуми, тощо)

Універмаг «Мінськ», 1-й поверх.

Максименко Оксана Миколаївна

 

  1. Магазин «Наталі» (жіночий повсякденний, святковий та верхній одяг, взуття, аксесуари, тощо)

Універсам «Дніпро» (вхід з вул. Дружби Народів)

Ковалевська Людмила Іванівна

 

  1. Магазин «КладоVка» (комісійний магазин)

Універсам «Дніпро», 2-й поверх

Коробенко Дмитро Сергійович

 

  1. Магазин «Євросток»

Універсам «Дніпро», 2-й поверх

Аль-Хаджі Салех

 

  1. Магазин жіночого одягу (одяг, шапки, рукавички, тощо)

Універсам «Дніпро», 2-й поверх.

Муренко Людмила Романівна

Дитячі товари (одяг, іграшки, література, тощо)

  1. Магазин «Умка» (дитячий одяг, іграшки, тощо)

БПО «Люкс» (окремий вхід)

Башинська Світлана Іванівна

 

  1. Книжковий магазин (дитяча література, іграшки, тощо)

БПО «Люкс», 2-й поверх

Ульрих Світлана Степанівна

 

 Магазин іграшок «Счастливый малыш»

БК «Енергія», 1-й поверх (вхід навпроти магазину  «Союз»)

Делікатний Дмитро Петрович

 

  1. Магазин «STAR SHOP» (одяг та взуття для хлопчиків та дівчаток підліткового віку)

Універмаг «Мінськ», 2-й поверх.

Підлісна Тетяна Юріївна

 

  1. Магазин іграшок

Універмаг «Мінськ», 2-й поверх.

Веремієнко Лариса Анатоліївна

 

  1. Магазин дитячого одягу та взуття

Універсам «Дніпро», 2-й поверх

Буштрук Наталія Олександрівна

Ремонт одягу та взуття

  1. Ательє «Фасон-Чик»

БПО «Люкс», 2-й поверх

Стрибуль Світлана Іванівна

 

  1. Ательє по ремонту одягу

БПО «Люкс», 2-й поверх

Міненко Людмила Іванівна

 

  1. Ательє по ремонту одягу

БК «Енергія», 1-й поверх

Борткова Ганна Миколаївна

 

  1. Швейна майстерня

Універсам «Дніпро», 2-й поверх (вхід поряд з магазином  «Золотий ангел»)

Колініченко Олена Валеріївна

 

  1. Ательє «ШИК»

Універмаг «Мінськ», 2-й поверх

Ільїна Олена Олександрівна

 

  1. Пошив штор, покривал та іншого домашнього текстилю

Магазин «Даугава»

 Онопрійчук Аліна Петрівна

 

  1. Ремонт взуття

БПО «Люкс», 2-й поверх    

Маховик Едуард Федорович

 

  1. Ремонт взуття «Кіт у чоботях»

Магазин «Даугава»

Маховик Євгеній Федорович

Господарські товари та канцелярія

  1. Магазин господарських та побутових товарів (у продажу також постільна білизна та махрові вироби)

БПО «Люкс», 1-й поверх

Міненко Людмила Іванівна

 

  1. Шпалери, клейонки, тощо

Універмаг «Мінськ», 1-й поверх

 Шкурко Віра Павлівна

 

  1. Магазин канцелярських товарів

Магазин «Даугава»

Садова Галина Петрівна

Продукти харчування

  1. Магазин «Ковбаси від фермера»

Магазин «Даугава»

Кульгейко Олександр Володимирович

 

  1. Магазин «Наша Ряба»

Магазин «Даугава» (окремий вхід)

Бойко Роман В'ячеславович

 

  1. Випічка та напівфабрикати

БПО «Аптека, роздаточний пункт молочної кухні» (Київський квартал)

Саакян Юрій Борисович

 

     4. Магазин «Союз»

Універсам «Дніпро»

 

     5. Магазин «Квартал»

Магазин «Арбат», Московський квартал, 8

Інші товари та послуги

  1. ПП «СлавутичБуд» (виготовлення сучасних технологічних мобільних будівель)

Будбаза, вулиця Залізнична

Кузнєцов Максим Дмитрович

 

  1. Стоматологічний кабінет

Універмаг «Мінськ» (окремий вхід зі сторони готелю)

Піраторов В’ячеслав В’ячеславович

 

  1. Ювелірний салон «Рубін»

Універмаг «Мінськ», 1-й поверх

Вахмянін Сергій Володимирович

 

  1. Магазин «Оптика» (окуляри, контактні лінзи, запис на консультацію до лікаря)

БПО «Люкс», 1-й поверх

Карконосенко Ганна Володимирівна

 

  1. ПТ «І ЛОМБАРД» (послуги ломбарду)

БПО «Люкс», 1-й поверх

 

  1. Майстерня для художників і художньої творчості «Терра Кот»

 БПО «Люкс», 1-й поверх

Зайцева Галина Анатоліївна

        

  1. Ремонт ювелірних виробів

БПО «Люкс», 1-й поверх

Сиворакша Валерій Іванович

 

  1. ПАТ "Страхова Група "ТАС"

БПО «Люкс», 2-й поверх

Лутченко Любов Іванівна

 

  1. Послуги програмного забезпечення

БПО «Люкс», 2-й поверх

Фарме Лоран Вікторович

 

  1. Туристична фірма

БК «Енергія», 1-й поверх (вхід навпроти магазину  «Союз»)

Мацегора Юрій Михайлович

 

  1. Масаж для всієї родини з NUGA BEST

БК «Енергія», 1-й поверх (вхід навпроти магазину «Союз»)

Приходько Віра Олександрівна

 

  1. Сервісний центр по ремонту мобільної техніки

Промбудбанк, 1-й поверх

Новак Василь Ігорович