30 Вер 03 жовтня відбудеться Бізнес-сніданок для підприємців сфери медичних послуг

Бізнес-сніданок для підприємців сфери медичних послуг

Як показали результати соціологічного дослідження «Медичні послуги в місті Славутич» підвищена увага славутичан прикута до сфери надання медичних послуг.

За рішенням 3-го Форуму підприємців м.Славутича та за ініціативи міського голови Юрія Фомічева, за сприяння комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради 03 жовтня 2019 року о 9:30 у кав’ярні «Ariva Drive» відбудеться Бізнес-сніданок для підприємців сфери медичних послуг.

На заході будуть обговорені особливості підприємницької діяльності в сфері медичних послуг.

Мета заходу – налагодити ефективний діалог «Влада – бізнес – громада» в сфері медичних послуг для формування місцевої політики розвитку діяльності у регіоні.

Однією з головних тем зустрічі стане обговорення особливостей діяльності в сфері медичних послуг в м. Славутичі.

Під час бізнес-зустрічі передбачається обговорити широкий спектр актуальних питань в медичній сфері, крім цього під час зустрічі буде презентовано результати он-лайн опитування «Медичні послуги в місті Славутич».

Участь у заході є безкоштовною, вхід лише за запрошеннями.

Запрошуємо підприємців-представників сфери медичних послуг взяти участь у бізнес-сніданку.

Чекаємо на вас 03 жовтня 2019 року у кав’ярні «Ariva Drive» о 9:30 за адресою: Привокзальна площа, 2.
Під час проведення зустрічі вам буде запропоновано смачну каву та частування в обмін на друковану рекламну інформацію про ваші медичні послуги (візитівка, флаєр, буклет).

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами 2-22-50, 050-353-11-35 або на електронну адресу slavutich.ofis@gmail.com.

Контактні особи: Арина Старовойтова, Марина Карасьова, КП «Агентство регіонального розвитку». Додаткова інформація на сайті http://arr.in.ua/

З повагою організатори бізнес-сніданку

Позначки:, , ,

Залиште свій коментар