02 Лют ІІІ Міжнародна конференція INUDECO 18 відбудеться 25–27 квітня 2018 р. у Славутичі.

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІІІ Міжнародній конференції «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 18, що відбудеться 25–27 квітня 2018 р. у Славутичі (Україна) в рамках заходів до 32-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Конференція проводиться з метою розгляду проблем та перспектив, підвищення рівня ефективності науково-практичних досліджень, налагодження співпраці та обміну досвідом щодо зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища.

Представникам державного та приватного секторів, неурядових та наукових організацій буде надано можливість взяти участь у відкритих дискусіях із наступної тематики:

  • Досвід ліквідації наслідків аварії на Чорнобильський АЕС, реалізація проекту перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно-безпечну систему.
  • Зняття з експлуатації атомних електростанцій, поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом.
  • Інституційний розвиток місцевого самоврядування, реабілітація, реінтеграція територій та соціальна адаптація населення у зв’язку з припиненням експлуатації містоутворюючих підприємств.
  • Інформаційні технології підтримки зняття з експлуатації АЕС та ліквідації аварій на об’єктах критичної інфраструктури.
  • Технології розумного міста у XXI столітті. 2-й Хакатон «Славутич – місто нових ідей».
  • Екологічні проблеми сталого розвитку та збереження навколишнього середовища. 13-й Славутицький екофорум.

Офіційні мови конференції: українська, англійська, російська. Детальну інформацію Ви знайдете на офіційному сайті конференції http://inudeco.pro/ .

Реєстрація на конференцію відкрита до 18.00 10 квітня 2018 р.

Тексти доповідей приймаються до 18.00 10 квітня 2018 р.  на електронну адресу оргкомітету inudeco2018@gmail.com

Контактні телефони оргкомітету: +38 (045-79) 22250, 21090, +38 0503531135.

Будемо вдячні, якщо Ви та Ваші колеги візьмете участь у роботі конференції.

Позначки:, ,

Залиште свій коментар