28 Гру 2019-й, до побачення! Привіт, 2020-й!

Написано в 1:26 pm Славутич

 

Колектив Комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку» – це 27 висококваліфікованих фахівців, завдяки чому, навіть у форс-мажорних обставинах сьогодення, ми разом зберігаємо оптимізм та впевненість в наших силах. Ми залюбки ділимося власним досвідом, енергією та працюємо не лише на локальному та національному, а й на міжнародному рівні з представниками влади, бізнесу та громади.

 

Чотири департаменти Агентства працюють наполегливо та злагоджено, хоча й абсолютно у різних сферах діяльності. Завдяки цьому будні нашого підприємства не є рутиною, а кожен новий ранок яскравий та щоразу розпочинає унікальний робочий день.

 

У 2019 році вперше робота нашого підприємства була відзначена Всеукраїнським галузево-аналітичного центром. КП «Агентство регіонального розвитку» включено до Національного реєстру Кращих постачальників товарів та послуг України (165 місце) та Реєстру надійних та інвестиційно привабливих підприємств України (32 місце) в категорії «1 000 кращих компаній України серед молодих компаній» і представлено до відзнаки «Вибір споживача».

 

Спеціалістами департаменту управління комунальним майном ведеться робота за 319 договорами оренди та експлуатації. Агентство є одним з лідерів-орендодавців у місті – загальна площа, що передана в оренду суб’єктам підприємницької діяльності становить 49 842,36 кв.м.

 

Протягом року спеціалістами департаменту «Бюро технічної інвентаризації» проведено технічну інвентаризацію 70  об’єктів нерухомості.

 

У 2019 році Агентство долучилося до реалізації заходів Грантового проєкту ЄС «План місцевого  економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» – у Славутичі вперше проведено Дні популяризації економічного розвитку. Щорічний Форум підприємців цього разу об’єднав не лише славутичан, а й представників Любецької та Михайло-Коцюбинської об’єднаних територіальних громад. Вперше нами були проведені бізнес-змагання «Славутич-розвиток» для учнів 9-11 класів м.Славутича, Михайло-Коцюбинської та Любецької ОТГ.

 

З гордістю ми інформуємо, що команда енергетичного кооперативу «Сонячне місто» завершила монтаж трьох сонячних електростанцій на дахах муніципальних будівель. До «Сонячного Міста» долучилося близько 70 членів кооперативу, які інвестували у проект понад 2,5 мільйони гривень. Зараз кооператив продовжує краудфандингову кампанію та залучення нових членів. Наше підприємство виступає співзасновником кооперативу – команда Агентства розділяє цінність «Неможливе для одного стає можливим для багатьох». Долучайтеся й ви!

 

Департамент енергоменеджменту продовжує моніторинг споживання тепла, води та електроенергії у 32 муніципальних будівлях Славутича. Ця кропітка праця дозволила знизити споживання енергоресурсів на 13% або 576 Гкал, що дозволило  зекономити бюджетні кошті у сумі 1253,4 тис.грн. Наші енергоменеджери – сертифіковані фахівці, які мають для своєї роботи сучасне обладнання та мають право здійснювати  енергетичну сертифікацію будівель, а також різні тепловізійні обстеження. Ціни на ці послуги є конкурентними у нашому регіону. Тож, звертайтесь!

 

Офіс підтримки громадських ініціатив нашого Агентства – це популярний міський майданчик для зустрічей будь-якого формату та тематики. Про це говорить кількість заходів цього року – 175, а це майже  по одному заходу щодва дні. Це тренінги, консультації, 86:Кіноклуб, засідання громадських та молодіжної ради, урбаністичні воркшопи та семінари й, навіть, …фестивалі.

 

Так, нам це вдалося! Вперше в Київській області і саме в наймолодшому українському місті  був проведений І Міжнародний Фестиваль для людей поважного віку «GOLDenFest». Понад 90 учасників віком 50+ взяли участь у новій ініціативі.

 

Офіс підтримки громадських ініціатив залишається надійним партнером процесу Бюджету часті. Цього року нами проведені корисні консультативно-інформаційні та навчальні тренінг-зустрічі з авторами проєктів, надано 25 індивідуальних консультацій. Ми провели два Ярмарки проєктів – «теплий» та «холодний», адже ми турбуємося по вас й хочемо, щоб кількість учасників Бюджету участі постійно зростала. Завітайте до Офісу й вам розкажуть, як підготувати проєктну заявку!

 

«English speaking office» – це ще одна наша корисна ініціатива. Кожен мешканець міста, який прагне краще говорити англійською, має можливість для самоосвіти. В Офісі підтримки громадських ініціатив один раз на два тижні проходять цікаві зустрічі з носієм англійської мови.

 

За багаторічною традицією під час Європейського тижня місцевої демократії в Офісі ми також знайомимо містян з оновленим Кодексом етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької  територіальної громади.

 

Наше підприємство у співпраці з ГО «Добросусіди» реалізовало проект «Школа гідів-волонтерів». Якісна реалізація проекту дозволила йому увійти до Каталогу кращих практик молодіжної політики в Україні 2019.

 

Наша «наукова улюблениця» Міжнародна конференція «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO була проведена вже вчетверте.  З кожним роком якісний склад учасників переважає над кількісним і це надихає команду організаторів. Цього року в нашому місті зібралися 150  учасників з  понад 8  країн світу.

 

У 2019 році КП «Агентство регіонального розвитку» вибороло перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Малі міста – великі враження» з проектом «Арт-резиденція «Сюрреалізм у просторі постмодернізму Славутича». У співпраці із відділом культури, національностей та релігій, ідеологом проєкту Юрієм Расіним та арт-куратором Віктором Грізою цей проект дозволив залучити 800 тис. грн. та зібрати у Славутичі 26 непересічних митців, провести виставковий марафон на 5 локаціях з 115 експонатів, творчі майстер-класи для 150 славутичан, музичне шоу-концерт та семінар для ключових гравців туристичний ринку. Амбітний план реалізовано – Славутич вже сьогодні називають Світовою Столицею Семантичного Сюрреалізму.

 

Маємо амбітні плани на 2020 рік: у Славутичі у 2020 році завдяки Проєкту ЄС розпочне роботу перший в Україні муніципальний інноваційний індустріальний Бізнес-парк; підписано Меморандум про партнерство і співпрацю між КП «АРР» та Громадською спілкою «Всеукраїнська асоціація гідів»; прийнято міську програму з розвитку муніципального туризму, якою передбачено відкриття креативного офісу «Туристично-інформаційний центр»; за організаційної та кураторської підтримки Агентства у місті Славутичі вперше пройдуть Асамблея молодих архітекторів SESAM 2020 та Гогольфест. Тож, маємо надію, що наступний 2020 рік стане не менш плідним та яскравим на події. Ми завжди відкриті до нових ідей і у нас є ресурси для їх реалізації! З прийдешнім 2020 роком!

 

 

 

Позначки:

Залиште свій коментар