09 Січ  25–26 квітня 2019 р. у Славутичі INUDECO

Запрошуємо Вас взяти участь у ІV Міжнародній конференції «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 19

Конференція проводиться з метою розгляду проблем та перспектив, підвищення рівня ефективності науково-практичних досліджень, налагодження співпраці та обміну досвідом щодо зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища.

 

Представникам державного та приватного секторів, неурядових та наукових організацій буде надано можливість взяти участь у відкритих дискусіях із наступної тематики:
Чорнобильська АЕС та Об’єкт «Укриття» (поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом, реалізація проекту перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно-безпечну систему).
Атомна енергетика та нова генерація (ремонтно-технічне обслуговування АЕС, зняття з експлуатації атомних електростанцій, інформаційні технології на об’єктах критичної інфраструктури).
Від катастрофи до нового життя (реабілітація, реінтеграція територій та соціальна адаптація населення, використання нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії).

 

В рамках конференції 23-24 квітня 2019 року відбудеться 3-й хакатон «Славутич – місто нових ідей», 25 квітня 2019 року буде організований технічний тур на Чорнобильську АЕС.

 

Реєстрація на конференцію буде відкрита з 01 лютого по 10 квітня 2019 р.

Електронна адресу оргкомітету inudeco2018@gmail.com
Контактні телефони оргкомітету: +38 (045-79) 22250, 21090, +38 0503531135.

Будемо вдячні, якщо Ви та Ваші колеги візьмете участь у роботі конференції. Підписуйтеся на фейсбук сторінку INUDECO

Залиште свій коментар