06 Чер 86:Кіноклуб відкриває літній майданчик

Дорогі шанувальники кіно! Запрошуємо вас у наш 86:Кіноклуб!

Влітку всі сеанси відбуватимуться простонеба – у парковій зоні, біля магазину “Мінськ”, навпроти входу до КП “Агентство регіонального розвитку”. Звичайно, за умови дощової погоди, ми запросимо вас до Офісу підтримки громадських ініціатив (Проспект Дружби Народів, 7, БК “Енергія”, ІІ поверх). Вхід на всі покази вільний.

Отже, щочетверга о 21.00 працює 86:Кіноклуб!

Розклад показів на червень:

Четверг, 06 червня о 21.00
Зміни клімату – факти / Climate Change — The facts (2018)

Показ фільму проходить в рамках Днів Сталої енергії у м.Славутич.
Документальний фільм, 60 хвилин. Режисер та автор фільму: натураліст та вчений Девід Аттенборо.
Документальний фільм “Climate Change — The facts” («Зміни клімату — факти») висвітлює наслідки змін клімату, з якими людство стикається вже зараз і розповідає про те, що нашу планету чекає в майбутньому. Частина фільму присвячена тому, як можна запобігти катастрофі: альтернативні джерела енергії, зниження споживання певних продуктів та розповіді про наукові інновації в сфері зниження змісту вуглецевого газу в атмосфері.

Четвер, 13 червня о 21.00 
ГЕРОЙ МОГО ЧАСУ
Країна: Україна, 2018
Хронометраж: 80 хв.
Жанр: комедія
Режисер: Тоня Ноябрьова
У ролях: Євген Бушмакін, Олег Шевцов, Василіса Фролова, Соня Забуга
Молодий Жорік мріє підкорити столицю. Його ваблять дорогі крамниці, модні галереї та «європейські цінності», але поки що Жорік живе у світі пивних кіосків, дешевих атракціонів та засмічених під’їздів. Нашому герою здається, що дуже скоро він подолає невидиму межу між двома вимірами великого міста контрастів. Але як знайти «соціальний ліфт», якщо навіть ліфт у будинку ніяк не вдається полагодити?

Четвер, 20 червня о 21.00
ВІЙНА ПРОТИ ВСІХ
Країна: Великобританiя, 2016
Хронометраж: 98 хв.
Жанр: комедія
Режисер: Джон Майкл МакДона («Голгофа», «Ірландець»)
У ролях: Олександр Скарсгард, Тео Джеймс, Майкл Пенья
Чорна комедія про двох корумпованих поліцейських із Нью-Мексико, які шантажують і підставляють кожного злочинця, якому не пощастило перейти їм дорогу. Та одного разу їхнє життя круто змінюється: «погані копи» намагаються залякати декого значно сильнішого від них самих… Але чи дійсно сильнішого?

Четвер, 27 червня о 21.00
НЕ ХВИЛЮЙСЯ, ВІН ДАЛЕКО НЕ ПІДЕ
Країна: США, 2018
Хронометраж: 113 хв.
Жанр: комедія
Режисер: Ґас Ван Сент («Розумник Вілл Гантінґ», «Мій особистий штат Айдахо»)
У ролях: Хоакін Фенікс («Гладіатор», «Тебе ніколи тут не було»), Джона Хілл («Вовк з Уолл-Стріт»), Руні Мара («Дівчина з татуюванням дракона»), Джек Блек («Кінг Конг»)
Зворушлива і надихаюча історія карикатуриста Джона Каллагана, який після автомобільної аварії вчиться заново рухатися, любити і приймати життя у всіх його проявах.

Гарних переглядів!
Контактна інформація: 2-22-50, 2-10-90

Позначки:, , ,

Залиште свій коментар