01 Сер Акція від підприємців міста для вразливих категорій населення зі Славутича та Любеча

500 осіб змогли скористатися послугами тимчасового «соціального магазину», який нещодавно працював у торгівельному центрі “Галерея слави” м.Славутича.
👍 Завдяки ініціативі Павла Ахрамєєва, директора ТОВ «ВЛАСНА», що є власником Торгівельного центру «Галерея слави», вразливі групи населення Славутича та Любеча змогли завітати до магазину «Дивосвіт» та безкоштовно обрати необхідний одяг.
Така ініціатива підприємців дуже важлива в наш час, коли багато родин потребують допомоги в умовах воєнного стану.
Ідея відкрити тимчасовий «соціальний магазин» підтримана КП «Агентство регіонального розвитку» м.Славутича спільно із Славутицьким міським центром соціальних служб та соціальними працівниками Любеча.
❤️ Дякуємо підприємцям Славутича та зокрема команді ТЦ «Галерея слави», де нині успішно працюють супермаркет «Фора», зоомагазин “КІТ і ПЕС”, аптека “Біла Ромашка”, магазин одягу “ANDI” та інші магазини.
🤝 В наш нелегкий час, коли все більше людей потребує турботи та матеріальної допомоги, чудово, що є люди, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої. Надаючи допомогу, ви надаєте не просто матеріальні цінності, а даруєте радість та надію на краще мирне життя. Щиро дякуємо вам за турботу про родини Славутича та Любеча!
🇺🇦 Разом до перемоги! Все буде Україна!

Залиште свій коментар