08 Лют Анонси навчально-тренінгових заходів

Анонси навчально-тренінгових заходів, що пройдуть 20-22 лютого 2019 року в рамках Днів популяризації економічного розвитку.

 

 № 1. Семінар-тренінг «Жінка на ринку праці»

Запрошуємо активних жінок, які хочуть дізнатися про свої права на працю, переваги при прийнятті та звільненні з роботи, умови надання відпусток, направлення у відрядження, залучення до надурочних робіт у вихідні дні та у нічний час.
Семінар-тренінг проведе Юлія Юхновець, заступник начальника відділу надання соціальних послуг Славутицького міського центру зайнятості.
Тренінг розпочнеться о 9.15 20 лютого у Славутицькому міському центрі зайнятості. Телефон для запису на тренінг 2-22-50.

 

 № 2. Тренінг (навчання) написання проектних заявок щодо розробки та реалізації спільних економічних та торгівельних проектів

Запрошуємо підприємців та громадських активістів, які хочуть отримати знання щодо особливостей написання проектних заявок.
Тренінг проведе Віктор Одиниця, директор Соціально-психологічного центру м.Славутича, експерт та тренер міжнародних проектів.
Тренінг розпочнеться об 11.00 20 лютого в Офісі підтримки громадських ініціатив (БК «Енергія», ІІ поверх). Телефон для запису на тренінг 2-22-50.

 

 № 3. Ділова бізнес-гра для старшокласників «Event-агенція або коли робота –свято»

Запрошуємо старшокласників, які хочуть у найближчому майбутньому відкрити власний бізнес, мріють організувати випускний або, навіть, весілля, хочуть навчитися працювати в команді.
Ділову бізнес-гру проведе Богдана Кидиба, заступник директора Палацу дітей та молоді.
Ділова бізнес-гра розпочнеться об 16.30 20 лютого в Палаці дітей та молоді. Телефон для запису на бізнес-гру 097 9933 417

 

 № 4. Ділова бізнес-гра для працівників бюджетних установ «Відчуй себе підприємцем»

Запрошуємо працівників бюджетних установ міста «відчути себе підприємцями»! Учасники спробують в ігровій формі вести підприємницьку діяльність, тобто вести ініціативну, систематичну, на власний ризик діяльність з метою одержання прибутку, який в кінці гри можна буде обрахувати.
Ділову бізнес-гру проведе Валентина Дарнопих, голова Ради підприємців при міському голові, власниця бізнесу.
Тренінг розпочнеться об 11.00 21 лютого в Офісі підтримки громадських ініціатив (БК «Енергія», ІІ поверх). Телефон для запису на тренінг 2-22-50.

 

Організаторами Днів популяризації економічного розвитку є команда з реалізації Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону», виконавчий комітет Славутицької міської ради, КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради.

 

Запрошуємо усіх охочих взяти участь у зазначених заходах. Участь є безкоштовною за умови попередньої реєстрації за телефоном 04579-2-22-50, 050-353-11-35.

Електронну реєстрацію для участі у 3-му Форумі підприємців міста Славутича та Чернігівського регіону Форумі відкрито до 20 лютого 2019 року за посиланням https://goo.gl/forms/nUJYiICayL65em363 або за телефоном 04579-2-22-50.

#кпарр #славутич #розвиток

Позначки:, , , ,

Залиште свій коментар