16 Кві Архітектурний воркшоп: щось у котловані

Команда «86» запрошує жителів міста Славутича до участі у воркшопі, який відбудеться з 28 квітня по 8 травня 2018 року. Воркшоп передбачає створення кемпінгу для міжнародного фестивалю кіно та урбаністики «86» у рамках урбаністичної програми.

Котлован — це буквально озеро, яке ніколи не наповнювалося водою — ці, на перший погляд, вкрай депресивні вхідні дані можна інтерпретувати як невичерпне джерело численних урбаністичних сценаріїв. Найбільш очевидним серед них є розвиток “набережної”. Незважаючи на певний прагматизм та передбачуваність, ця стратегія чудово римується з контекстом, власне, місця — останньої радянської містобудівної утопії — Славутича.

Під час воркшопу учасники виготовлятимуть структури для тимчасового кемпінгу, фудкорту та рекреаційного наповнення “набережної”, які будуть використовуватися для розміщення гостей і забезпечення їх якісним дозвіллям під час фестивалю. Результати воркшопу будуть представлені та “заселені” під час прийдешнього фестивалю.

Передбачено харчування, окрім цього, всі учасники отримають абонемент, що надасть можливість відвідати всі фестивальні покази.
Подати заявку: https://goo.gl/9eT3uv Будь-які запитання надсилайте на workshop@86.org.ua

86_workshop_poster_a3_blue_ua_sl

Позначки:, , , ,

Залиште свій коментар