30 Тра Бізнес-сніданок для підприємців сфери транспортних та пасажирських перевезень

 

Як показали результати соціологічного дослідження «Виявлення недоліків наявних сфер послуг у місті Славутич» підвищена увага славутичан прикута до сфери надання транспортних послуг.

За рішенням 2-го Форуму підприємців м.Славутича та за ініціативи міського голови Юрія Фомічева, за сприяння комунального підприємства «Агентство регіонального розвитку» 29 травня 2018 року в барі «iBar» відбувся відбувся Бізнес-сніданок для підприємців сфери транспортних та пасажирських перевезень.

Захід було організовано КП «Агентство регіонального розвитку» за ініціативи міського голови Юрія Фомічева. Долучилися до обговорень актуальних питань представники місцевих служб таксі «Престиж», «Еталон», «Експрес», надавачі пасажирських та вантажних перевезень «Атасс», ФОП Фещенко В.В., представники Славутицької міської ради. Модератором зустрічі виступила директор КП «Агентство регіонального розвитку» Арина Старовойтова. Загальна кількість учасників заходу – 19, з них підприємців 9.

Під час бізнес-зустрічі обговорили широкий спектр актуальних питань, що хвилюють сьогодні саме підприємців-транспортників. Однією з таких проблем підприємці визначили стан доріг та регламент виконання дорожніх робіт, технічний стан транспорту перевізників Славутича.

Учасниками зустрічі було порушені питання: забезпечення безпеки транспортного руху з боку як пішоходів, так і водіїв, взаємна повага та знання правил дорожнього руху, адже обидві сторони є рівноцінними учасниками дорожнього руху; забезпечення якісної розмітки дороги та необхідної кількості дорожніх знаків; проблема довготривалих зупинок під торгівельною точкою на цілий день, що є неповагою до інших учасників дорожнього руху; проблемні ділянки на дорогах в напрямку с. Якір та с. Мекшунівка через частий рух вантажного транспорту, необхідність обмеження руху вантажного транспорту повного, або платного в певний час.

Спільною метою щодо вдосконалення пасажирських та транспортних перевезень всі підприємці вбачають добросовісну конкуренцію, що базується на взаємній повазі один до одного та врахуванні інтересів споживачів, пошук можливостей підвищення якості своїх послуг, прозорість у наданні послуг та веденні бізнесу, а саме офіційне працевлаштування своїх працівників, отримання необхідних дозвільних документів для провадження підприємницької діяльності.

Під час бізнес-сніданку директором Славутицького міського фонду підтримки підприємництва Анною Лазебною було презентовано можливості співпраці в рамках Проекту «Активізація малого і середнього бізнесу в прикордонних регіонах України – Білорусі», можливості розширення ринку надання своїх послуг для підприємців зі Славутича.

Із пропозицій та побажань підприємців – відкриття в Славутичі МРЕО, залучення мобільних виїзних груп для організації технічного огляду транспорту в місті, перехід на використання електромобілей, запровадження та розвиток нових маршрутів (Білорусь, країни Європейського союзу), тури вихідного дня із дотриманням європейських стандартів перевезень (у співпраці з міськими туристичними агентствами), організація в літній сезон регулярних перевезень у с.Якір із запровадженням та використанням «картки славутичанина», можливість придбання пільгових квитків благодійних акцій для певних категорій населення тощо.

Олена Вялько, начальник департаменту стратегічного розвитку та підтримки підприємництва КП «Агентство регіонального розвитку»

Позначки:, ,

Залиште свій коментар