26 Бер Британська міжнародна освітня асоціація (BIEA) номінувала Славутич як місто-предмет для вивчення учасників молодіжного STEM-конкурсу

На цьому тижні в Лондоні (Велика Британія) відбувся Форум-конференція з відкриття молодіжного STEM-конкурсу.
Цьогорічний конкурс привернув увагу з усього світу, і низка міст та їхніх мерій беруть участь. Ця ініціатива допоможе цим містам досягти цілей сталого розвитку – Славутич (Україна), Кукес (Албанія), Нассау (Багами), Чонг Куинг (Китай), Богота (Колумбія), Пула (Хорватія), Лагос (Нігерія), Брайтон (Великобританія), Оушенсайд (США) номіновані у 2023 році.
🇺🇦 Славутич був запропонований як місто-номінант конкурсу учасниками української делегації COP27 – Конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, яка щороку об’єднує 198 членів конвенції для координації спільних заходів щодо протидії зміні клімату.
ℹ Молодіжний STEAM-конкурс BIEA 2023 дає молодим людям, дорослим завтрашнього дня, можливість зазирнути у майбутнє та використати творче передбачення, щоб допомогти знайти ідеї для того, щоб люди майбутнього могли жити в гармонії з планетою.
✅ У своєму відео зверненні до учасників форуму Славутицький міський голова Юрій Фомічев зокрема зазначив:
«…Нині українська земля, повітря і вода забруднені шкідливими речовинами та завалені залишками знищених боєприпасів, згоріли мільйони гектарів лісу…
Екологія України страждає від війни. Екоцид – ще один злочин Росії проти України. Нищити українське довкілля Росія почала ще 2014 року. Перші випадки саме екоциду після повномасштабного вторгнення росії стосувалися атомних електростанцій: Чорнобильська станція була захоплена в перший день великої війни…
Саме тому українські міста сьогодні потребують нових стійких та стратегічних рішень. Місто Славутич – завжди було міжнародним майданчиком для інженерів і науковців з обміну досвідом у сфері атомної енергетики, екології та новітніх технологій. Економічний та стабільний розвиток – найголовніше завдання для кожного мера. Тож, ми відкриті до будь-яких інноваційних рішень у сфері стійкого відновлення Славутича для кращого майбутнього його жителів!…»
Юрій Фомічев подякував Британській міжнародній освітній асоціації, Уряду та народу Британії за підтримку України та побажав успіхів учасникам конкурсу.
✅ До учасників форуму безпосередньо у Лондоні приєдналась Олександра Волкова – славутичанка, яка стала спікером події та розповіла учасникам про рідне місто Славутич, родинний бізнес та бренд InGreen з виробництва одягу і текстилю з коноплі, льону та бавовни. Славутицький бізнес InGreen підтримує цілі сталого розвитку, а його місією є виробництво якісного гіпоалергенного продукту і як наслідок внесок у збереження навколишнього середовища.
«Звичайно, кожна історія про Україну не може оминути війни. Щодня Україна бореться за свободу і майбутнє. Від імені всієї України хочу подякувати Великій Британії за всю підтримку та допомогу. Ми це дуже цінуємо.
Кожен воює на різних фронтах: хтось на полі бою, хтось на економічному, а хтось розвозить гуманітарну допомогу. І кожен внесок безцінний! Війна обов’язково закінчиться, і Україна стане однією з найпривабливіших країн для інвестицій. А Славутич – одне із міст, яке варте саме такої уваги і є одним з найкращих міст України!» – зазначила Олександра у своєму виступі.
Щиро радіємо можливості для Славутича та славутичан бути почутими та підтриманими у Великій Британії!
ℹ Довідково
Тема молодіжного STEM-конкурсу 2023 року – «Розробка рішень для стійких міст!». Детальніше про конкурс https://bieacompetition.org.uk/2022-2023-competition/
InGreen – виробник одягу і текстилю з коноплі, льону та бавовни. InGreen – це славутицький бінес з 20-річним досвідом роботи. Детальніше про цей бізнес https://eco-ingreen.com.ua/
Позначки:, , ,

Залиште свій коментар