11 Січ БУТИ ЧИ НЕ БУТИ РОЗВИТКУ ТУРИЗМУ У СЛАВУТИЧІ?

Досвід європейських міст показує, що міста, які переживають кризу, можуть стати новими культурними центрами, якщо створити сприятливе середовище для креативності.

Оскільки Славутич дедалі більше стає майданчиком для проведення не тільки всеукраїнських, а й міжнародних культурних та наукових подій, нам вкрай важливо не втратити той момент, коли культурні індустрії стають тим сектором, який постійно зростає та розвивається.

Нещодавно на сесії Славутичької міської ради був зроблений важливий крок для цього, а саме – була схвалена Програма розвитку муніципального туризму Славутицького регіону на 2020 рік, якою у тому числі було прийнято рішення про створення «Туристично-інформаційного центру», основними завданнями якого будуть:
– формування нових економічних основ туризму, як високорентабельної галузі економіки та важливого засобу культурного розвитку міста Славутича;
– залучення інвестицій для вдосконалення і розвитку матеріальної бази туризму в м. Славутич;
– просування іміджу міста Славутич та Славутицького регіону в Україні та за кордоном.

Маємо надію, що протягом наступного року ми зможемо відчути перші позитивні зміни в цьому напрямку.

Першим випробуванням для новоствореного ТІЦ та цілого міста в цілому стане проведення в нашому місті щорічного мультидисциплінарного міжнародного фестивалю сучасного мистецтва ГогольFest, який зазвичай збирає від 5 000 до 20 000 відвідувачів, що без перебільшення позитивно відобразиться на всіх сферах економіки Славутича, у т.ч. й на такому виді податку, як «туристичний збір», який у 2017 році склав – 22 578,32 грн, 2018 – 15 239,30, 2019 – понад 57 000 грн.

📢 Символічно, що одним з перших заходів у 2020 році стане Бізнес-сніданок для готельєрів та туристичних агентств, що пройде 17 січня 2020 року. Детальніше у події 👇

Запрошуємо зацікавлених осіб!

#славутич #slavutych #розвиток #кпарр

Позначки:, , ,

Залиште свій коментар