23 Чер Дестинація «Славутич-Чорнобиль-Чернігівський регіон»

Налагодження співробітництва між громадами-сусідами – запорука успіху туристичної Дестинації «Славутич-Чорнобиль-Чернігівський регіон»

23 червня 2020 року відбувся підсумковий захід проєкту «Налагодження якісного співробітництва між міськими та сільськими/селищними територіальними громадами» в рамках Програми «U-LEAD з Європою».

Захід був організований Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Асоціація міст України» і пройшов в режимі онлайн.

Проєкт реалізується Асоціацією міст України спільно з U-LEAD з Європою за фінансової підтримки Уряду Німеччини і Європейського Союзу. Славутич став одним з 5 переможців проєкту.

З вітальним словом до учасників заходу виступили: заступник виконавчого директора Асоціації міст України Людмила Даменцова та заступник директора програми «U-LEAD з Європою» Андрій Хорват.

Відкрив сесію виступів на онлайн-конференції перший заступник міського голови м.Славутича Віктор Шевченко, який зробив презентацію напрацювань щодо досвіду співробітництва Славутицької, Михайло-Коцюбинської, Любецької територіальних громад у сфері розвитку туризму.

Ще 11 червня на спільному онлайн-засіданні робочих груп Славутицької громади, Михайло-Коцюбинської та Любецької селищних територіальних громад був підписаний Меморандум про партнерство та співробітництво громад щодо створення та підтримка діяльності Туристично-інформаційного центру Дестинації «Славутич-Чорнобиль-Чернігівський регіон».

Підписали документ міський голова Славутича Юрій Фомічев, в.о. Михайло-Коцюбинського селищного голови Ніна Ворох, Любецький селищний голова Сергій Пінчук.

👍Основними напрямками діяльності Туристично-інформаційного центру будуть моніторинг сфери надання туристичних послуг, створення туристичного продукту, впровадження ефективної маркетингової політики та підтримка розвитку малого бізнесу у галузі туристичної інфраструктури.

Нагадаємо, що на початку 2020 року в КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради відкритий проєктний офіс з розвитку туризму – міський Туристично-інформаційний центр, який покликаний активізувати локальну індустрію гостинності та має амбітну мету зробити Славутич – центром туристичної Дестинації «Славутич – Чорнобиль – Чернігівський регіон» у співпраці з сусідніми громадами. Інформацію про діяльність ТІЦ ви завжди можете знайти на тематичній сторінці Туристично-інформаційний центр Славутича / Visit Slavutych, а також на тематичнийх сторінках порталу “Славутич – Чернігівський регіон”
🎯Про Славутич https://investslavutych.arr.in.ua/turizm/
🎯Про Любецьку ОТГ https://investslavutych.arr.in.ua/turystychni-mozhlyvosti-…/
🎯Про Михайло-Коцюбинську ОТГ https://investslavutych.arr.in.ua/mihaylo-kotsyubinska-otg/

Підписантами Меморандуму також підготовлено Договір про співробітництво територіальних громад, що в подальшому потенційно дозволить подавати спільну проєктну заявку щодо розвитку туристичної Дестинації «Славутич-Чорнобиль-Чернігівський регіон до Державного Фонду регіонального розвитку.

Під час онлайн-конференції також прозвучали презентації напрацювань щодо співробітництва Івано-Франківської та Ямницької територіальних громад, Марганецької та Мирівської територіальних громад, Южненської та Коблівської територіальних громад, Яремчанської та Делятинської територіальних громад.

Сподіваємося, що підписані документи та проведені спільні робочі зустрічі і наради призведуть до бажаної синергії, а отже до амбітної мети увійти до Топ-10 найбільш відвідуваних туристичних локацій Київщини-Чернігівщини буде досягнуто.

Дякуємо організаторам проєкту за співпрацю та бажаємо успіху усім громадам, які взяли участь у цьому важливому заході.

#славутич #visitslavutych #тіц #тіцславутич

Залиште свій коментар