30 Тра Дні Сталої енергії 6-7 червня 2019 у м.Славутич

Європейський Тиждень сталої енергії у м.Славутичі – це ініціатива Європейського Союзу, започаткована у 2006 році, що проходить в Україні з 2011 року.

Місто Славутич долучається до європейської ініціативи та проводить 6-7 червня 2019 року Дні Сталої енергії.

Мета – популяризація поліпшення енергоефективності та збільшення використання відновлюваної енергії.

Завдання – сприяння поширенню найкращих практик енергоефективності, пошук нових ідей та об’єднання задля досягнення завдань ЄС щодо енергетики та цілей, що пов’язані зі зміною клімату.

Дня Сталої Енергії проводяться на виконання зобов’язань м. Славутича відповідно до Угоди Мерів, в рамках реалізації Програми «План дій сталого енергетичного розвитку міста Славутич до 2020 року» та Програми формування енергетичної та кліматичної свідомості славутичан на 2016-2020 роки.

Співорганізаторами заходів Тижня виступають виконавчий комітет Славутицької міської ради; відділ інформації та зв’язків з громадськістю; відділ культури, національностей та релігій; відділ молоді та спорту; управління освіти і науки Славутицької міської ради Київської області; комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради; Клуб активного відпочинку «Rider X»

Процес проведення Тижня включає низку організаційних, просвітницьких та культурно-масових заходів.

До участі у Тижні запрошуються зацікавлені у темі особи, установи та організації, відомства.

Контактна інформація: 2-22-50, 2-22-40, КП “Агентство регіонального розвитку” Славутицької міської ради.

Програма Днів Сталої енергії
6-7 червня 2019 у м.Славутич

31 травня – 7 червня
Анкетування «Ставлення громадськості до питань енергоефективності та енергозаощадження» (веб-сайт КП «Агентство регіонального розвитку»)

Демонстрація відео-роликів на тему енергоефективності (LED-екран КЗ «Кіноконцертний комплекс»)

Розміщення інформації про проведення Днів сталої енергії (статті, презентації, документи, результат анкетування тощо) (Веб-сайти установ та підприємств міста, фейсбук)

6 червня
8.00-18.00 Проведення підприємствами та установами міста акції «Зелений день» – день відмови від використання канцелярського паперу (підприємства та установи міста)

11.00 Презентація «Комунальний енергоменеджмент: практичні поради з енергоефективності» для працівників КНП «Славутицька міська лікарня» (КНП «Славутицька міська лікарня»)
16.00 Відкриття днів Сталої енергії. Відкрита зустріч-дискусія «Енергетичне майбутнє. Міська політика сталого енергетичного розвитку. Фонд енергоефективності» (Офіс підтримки громадських ініціатив)
21.00 Показ документального фільму Девіда Аттенборо «Зміни клімату – факти» (86:Кіноклуб, Офіс підтримки громадських ініціатив)

7 червня
11.00 Відкрите заняття від Дитячої технічної студії «Знайомся – чиста енергія!» конструювання з елементами джерел відновлювальної енергії (Міський парк)
12.00 Тематична гра «Сортування сміття» (Міський парк)
12.15 Урочисте нагородження переможців загальноміських конкурсів екологічного спрямування «Чарівний дивосвіт лікарських рослин», «Птахи нашого двору», «Збережи ялинку», «Відновлювальна енергія – наше майбутнє» та екологічного челенджу до Дня Землі (Міський парк)
18.30 Зустріч-презентація «Сонячне місто» – перший енергетичний муніципальний кооператив» (Ресторан «Старий Таллінн»)
21.00 Нічний велопробіг від Клубу Rider X (за умови дотримання правил безпеки дорожнього руху та за наявності фари, світло-відбиваючих елементів на велосипеді та на одязі) (старт від Центральної площі)

Контактна інформація: 2-22-40

Позначки:, ,

Залиште свій коментар