08 Сер До уваги майбутніх авторів проектів Громадського бюджету участі м. Славутич

31 липня 2019 року на сесії Славутицької міської ради було внесено зміни до міської цільової програми «Громадський бюджет участі міста Славутич на 2016-2020 роки» та в подальшому її затвердження в новій редакції.

Відповідно до внесених змін в програмі:
– з’явився новий напрямок діяльності – «Молодіжна політика», що спрямований на реалізацію ідей та проектів в інтересах молоді, охоплює всі сфери життєдіяльності молоді, процеси соціалізації, всю сукупність ідей щодо місця і ролі молоді в суспільстві та їхню реалізацію;
– від тепер подавати проекти можуть громадяни України, яким на момент подання виповнилося 14 років і вони вже отримали паспорт, зареєстровані та проживають на території м. Славутич (або мають довідку про місце роботи, навчання, служби чи інші документи, що підтверджують їх проживання у місті Славутич);
– до 1 серпня року, що передує плановому, затверджуються пріоритети розвитку міста, визначення проблем та тематики проектів.

 

Затверджені параметри Бюджету участі на 2020 рік
– Загальний обсяг видатків, що планується спрямувати на реалізацію проектів – 1 500 000,00 грн.
– Кількість підписів, що мають бути зібрані для подачі проекту автором- не менше 30 осіб (крім автору проекту)
– Максимальна тривалість проектів – з 01.01.20-31.12.2020 р.
– Мінімально можливий від автора – 14 років при наявності паспорта громадянина України, для іноземців та осіб без громадянства наявність дозволу на постійне проживання на території України.
– Максимальна вартість проектів: малий проект – 100 000,00 грн., великий проект – 300 000,00 грн.
Затверджені категорії проектів на 2020 рік
– Благоустрій загальноміських територій міста (Облаштування зон відпочинку та встановлення арт-об’єктів)
– Екологія і відновлювальні джерела енергії (Енергоефективні технології із використанням відновлювальних джерел енергії. Розвиток екологічно чистих видів транспорту)
– Інформаційні технології (Автоматизація систем з надання послуг мешканцям. Інтерактивні карти. Мобільні додатки щодо міської інфраструктури. Облаштування зон wi fi. Системи безпеки. 3-d моделювання)
– Спорт та молодіжна політика (Розвиток закладів спортивно-оздоровчого напряму. Організація спортивних заходів (змагання, марафони). Популяризація фізичної культури та спорту. Заходи з популяризації здорового способу життя та дозвілля молоді. Облаштування велосипедних доріжок, паркувальних місць та пунктів прокату велосипедів)
– Туризм (Проекти з підвищення туристичної привабливості міста, розвитку міського туризму та туристичної інфраструктури)

Шановні автори майбутніх проектів»! Інформаційну та консультативну допомогу щодо написання проектної заявки ви зможете отримати в Офісі підтримки громадських ініціатив КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради за адресою6 Проспект Дружби Народів, 7, телефон 2-22-50, +38 (050) 353 11 35.

Залиште свій коментар