22 Вер ДО УВАГИ ЗАЦІКАВЛЕНИХ ОСІБ: АГЕНТСТВО ПРОПОНУЄ БІЗНЕС-ПОСЛУГИ

Написано в 7:05 pm Підприємництво,Славутич

КП “Агентство регіонального розвитку” Славутицької міської ради відповідно до Статуту КП “АРР” (нова редакція), затвердженого рішенням Славутицької міської ради від 16.11.2018 № 12-17-50-VII, Порядку організації виїзної (виносної) торгівлі та надання послуг у сфері розваг на території міста Славутича Київської області, затвердженого рішенням виконкому від 04.12.2019 № 622 пропонує наступні послуги:

Консультаційні послуги (Бізнес планування. Аналіз фінансово-господарської діяльності. Реєстрація та започаткування власної справи. Підготовка установчих документів. Маркетингові дослідження та соціологічні опитування.Юридичний супровід. Бухгалтерський супровід. Сприяння зовнішньоекономічній діяльності. Підбір персоналу. Залучення зовнішніх фахівців і менторів, послуги з підвищення кваліфікації та навчання).

Господарські послуги (Надання інфраструктури для розвитку виробничої підприємницької діяльності. Супровід господарських договорів щодо отримання комунальних експлуатаційних послуг. Організація і проведення виїзної (виносної) торгівлі та надання суб’єктами господарювання послуг у сфері розваг на території міста Славутича Київської області).

Інформаційні послуги (Послуги конференц-сервісу для проведення бізнес-показів, зборів, конференцій тощо. Підготовка презентаційних матеріалів. Організація та проведенні піар-заходів. Розробка рекламних матеріалів. Розміщення інформацій, реклами на веб-ресурсах Агентства регіонального розвитку. Сприяння участі у вітчизняних та міжнародних торговельних виставкових заходах. Інформування про інструменти розвитку підприємницької діяльності).

Туристичні послуги (Організація та проведення екскурсій в межах міста, турів та інших туристичних послуг).

Послуги для впровадження та розвитку інновацій (Консультації з ідентифікації перспективних інноваційних проектів для отримання фінансування від донорів, банківських установ, венчурних фондів та бізнес-ангелів. Збір пропозицій щодо провадження інноваційних бізнес-проектів. Розробка бізнес-рішень та пошук фінансування для впровадження інноваційних бізнес-проектів. Захист та оцінка інтелектуальної власності, ліцензування і сертифікація інноваційної продукції. Налагодження партнерських стосунків між муніципалітетом, учасниками бізнес-парку, освітніми та науковими організаціями.)

Контактна інформація:

(04579) 2-22-50 або +38 (050) 353 11 35, департамент стратегічного розвитку, промоції та туристичної гостинності міста КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради.

Залиште свій коментар