03 Гру Друкований примірник “Дослідження доступності міських просторів” вже у Славутичі

Написано в 9:14 pm Славутич
3-го грудня – міжнародний день людей з інвалідністю. У всьому світі реалізовуються проєкти для привернення уваги до бар’єрів, з якими стикаються люди з різною маломобільністю.
Славутич першим доєднався до впровадження загальноукраїнської Стратегії створення безбар’єрного простору. Перші кроки місто вже зробило, але попереду ще багато роботи. І у цьому нам активно сприяє урбан-бюро Big City Lab
Сьогодні команда Агентства регіонального розвитку на чолі з Aryna Starovoitova отримала у подарунок видання “Дослідження доступності міських просторів”. До примірника дослідження також ми отримали листівку, де зображений питний фонтанчик, який так потрібний всім у будь-якому безбар’єрному місті світу.
Питна вода у парках і скверах необхідна всім, тож поява такого надважливого об’єкта демонструє, що публічні простори мають бути комфортними незалежно від статусу і віку, зросту і витривалості. Правда ж здорово, що у Славутичі є такі фонтанчики?
До речі, сьогодні у Києві ці важливі питання також отримують розголосу, адже проблеми недоступного міського простору столиці стоять як ніколи гостро. Настільки, що ілюстрації з Дослідження доступності міських просторів урбан-бюро Big City Lab не змогли залишитись на його сторінках. Вони перемістились на вулиці міста: в ті місця, де їх присутність найбільш необхідна.
На п’яти локаціях Києва з’явились важливі для доступності міського простору об’єкти, яких не вистачає столиці: дерева, ліхтарі, тактильна плитка, доступні фонтани з питною водою та паркомісця для людей з інвалідністю. Команда доповнила «ілюстрації» поясненням щодо їх функції та продемонструвала, як відсутність безбар’єрної інфраструктури ускладнює пересування містом для людей з інвалідністю.
Почитати результати дослідження із основними проблемами українських міст ви можете за посиланням: https://bcl.com.ua/doslidzhennyadostupnosti
Або завітати до нас в Офіс підтримки громадських ініціатив м.Славутич, щоб прочитати друкований варіант видання.
Дякуємо команді Big City Lab на чолі з Victoria Titova за співпрацю зі Славутичем та корисний обмін досвідом з питань безбар’єрності міського простору!

Залиште свій коментар