Запрошуємо на GOLDenFest до Славутича – міста нових ідей!

Місією фестивалю є підвищення якості життя людей поважного віку, адаптація осіб старше 50 років до сучасного суспільного життя; створення умов для їх спілкування та самореалізації, задоволення соціальних потреб, розвиток культурно-туристичного потенціалу міста Славутича та регіону.
Оргкомітет GOLDenFest має на меті залучити осіб старше 50 років до культурно-мистецьких, фізкультурно-оздоровчих та розважальних заходів.

У програмі фестивалю заплановано проведення індивідуальних та колективних спортивних змагань, конкурсів виконавської майстерності зі співів, танців, малювання та інших видів художньої творчості, екскурсій, концертів, кінопереглядів, майстер-класів. Родзинками події стануть урочиста хода для учасників, гостей та жителів міста, ретродефіле та конкурс «Місіс GOLDenFest», а також вечірка «Самі пийте валідол – нам потрібен рок-н-рол».

Назад у майбутнє. Україна, Білорусь, Латвія, Литва, Естонія, Росія, Грузія, Вірменія, Азербайджан – це країни, які брали участь у будівництві міста Славутича. У 1987 році це були республіки Радянського Союзу, сьогодні – це незалежні країни. Завітавши до Славутича, Ви побачите останнє ідеальне планове місто… Європи та Радянського Союзу  одночасно!

Ми переконані, що у й вашому місті є талановиті люди поважного віку, які захочуть приїхати на GOLDenFest. Запрошуємо вас особисто!

А також просимо сприяти участі творчих колективів і громадських організацій для людей поважного віку вашого міста. Будемо вдячні за поширення інформації про фестиваль серед зацікавлених осіб!

Детальна інформація про фестиваль є на веб-сайті https://arr.in.ua/або на сторінці GOLDenFest – Slavutych у мережі фейсбук. Реєстрація для участі у фестивалі здійснюється через електронну адресу goldenfestslavutych@gmail.com до 01 квітня 2020 року.

Оргкомітет фестивалю: КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради, телефони (04579) 22250, 0503531135, Арина Старовойтова, Юлія Андрушок (програмні питання), ГО «Ще не вечір», Сергій Акулінін +380503223888 (питання логістики).

Запрошуємо на GOLDenFest до Славутича – міста нових ідей!