26 Сер ГОТУЄМО ПРОЄКТНУ ЗАЯВКУ ДО БЮДЖЕТУ УЧАСТІ: ТУРИСТИ ЧИ МОЛОДЬ?

25 серпня 2020 року в Офісі підтримки громадських ініціатив зібралися охочі жителі міста Славутича, щоб навчитися тому, як підготувати проєктну заявку до Бюджет участі – 2021.
 Нагадаємо, що вже 27 серпня розпочинається прийом проєктів на реалізацію в рамках міської цільової програми «Громадський бюджет участі міста Славутич на 2021-2025 роки». Ця програма дозволяє ініціативним жителям реалізувати свою ідею у вигляді проєкту, що сприятиме розвитку міста. Категорії проєктів у 2021 році: «Благоустрій загальноміських територій міста», «Екологія і відновлювальні джерела енергії», «Інформаційні технології», «Культурна спадщина і краєзнавство», «Туризм і велоінфраструктура. Автором проєкту можуть стати особи старше 14 років, а максимальна вартість одного проєкту у категорії «Малі проєкти» складає 100 тис. грн, «Великі проєкти» – 300 тис. грн.

Перша половина зустрічі була проведена у форматі міні-лекторію та транслювалась в прямому ефірі зі сторінки Офісу підтримки у мережі фейсбук. Друга – більш неформальна – пройшла в інтерактивній тренінговій формі, коли учасники об’єдналися у дві команди «Туристи» та «Молодь» й у результаті всього лише годинної роботи підготували вдалі робочі варіанти проєктних заявок «Диско-простір для молоді Славутича» та «Електронний інформер для гостей Славутича».

Зустріч пройшла активно із жвавим обговоренням не лише успішних практик, а й проблем Славутича. Адже ідея будь-якого проєкту має народжуватися саме з нагальної проблеми, яку пропонує вирішити автор громадської ініціативи. Якщо ви також зацікавлені у поданні проєкту Бюджету участі, вам слід памятати про наступне:
📌 проєкт розробляється автором за формою, що затверджена Програмою. Знайти бланк проєктної заявки можна на веб-сайті gromada.slav.gov.ua або прийти за допомою до Офісу підтримки громадських ініціатив;
📌 проєкт має відповідати нормам чинного законодавства та належати до однієї з категорій, оголошених у 2021 році;
📌 питання реалізації проєкту має знаходитися в межах компетенції Славутицької міської ради;
📌 реалізація проєкту повинна відбуватися на землях, які належать на праві комунальної власності територіальної громаді м. Славутича, на території будівель/приміщень загального користування та об’єктів соціально-культурної сфери комунальної форми власності та відповідати затвердженій містобудівній документації;
📌 максимальна тривалість реалізації проєкту 1 рік;
📌 назва проєкту повинна бути лаконічною, в межах одного речення та не повинна суперечити основній меті проєкту, а короткий опис проєкту містить лише 50 слів;
📌план заходів з виконання проєкту повинен відображати всі етапи виконання проєкту, зокрема закупівлю товарів, виконання робіт, надання послуг. Розрахунки, креслення, що розкривають сутність цілі проєкту, додаються автором до проєкту;
📌бюджет проєкту повинен у т.ч. передбачати всі витрати пов’язані із розробкою проєктної документації, закупівлею сировини, матеріалів, комплектуючих тощо.

🎯Одна з цілей роботи команди Офісу підтримки громадських ініціатив – підвищити спроможність громадських організацій та міських активістів Славутича впроваджувати проєкти Бюджету участі. Ми відкриті до діалогу та пошуку спільних рішень і наступного разу ми більш детально поговоримо про те, як підготувати кошторис проєкту. Долучайтеся! Слідкуйте за анонсами!

 З оновленою затвердженою міською цільовою програмою «Громадський бюджет участі міста Славутича за посиланням https://bitly.su/bAjop та за бажання і необхідності приходьте до нас на зустрічі та консультації. Ми допоможемо вам розібратися із умовами Програми та поспілкуватися з авторами успішно реалізованих проєктів.

Контактна інформація: 050 353 11 35

Залиште свій коментар