31 Бер ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ МІСТА, ЩО ПРАЦЮЮТЬ НА РОЗВИТОК СЛАВУТИЧА

Однією з найбільш успішних реформ проведених в Україні з 2014 року є реформа децентралізації.
Децентралізація – це формування ефективного місцевого самоврядування та територіальних організацій для створення і підтримки повноцінного життєвого середовища для громадян, надання високоякісних та доступних публічних послуг, встановлення інститутів народовладдя.
Завдяки цій реформі органи місцевого самоврядування налагоджують відносини із громадськими організаціями та ініціативними групами.
Ще у 1996 році за ініціативи міського голови м.Славутича (з 1990 по 2015 р.р.) Володимира Удовиченка та 17 активних громадян міста Славутича було створено міську Громадську організацію «Громадська рада з розвитку міста Славутич». Членами організації можуть бути громадяни України, іноземці та особи без громадянства, які перебувають в Україні на законних підставах та досягли 14 років.
Основною метою ГО є співпраця з громадськістю міста, пошук умов для перспективного розвитку, підтримки й підвищення життєвого рівня жителів міста шляхом створення нових робочих місць, здійснення заходів для підтримки різних форм економічної діяльності. Також міська громадська організація «Громадська рада з розвитку міста Славутич» має право на здійснення міжнародних зв’язків шляхом участі у міжнародних проєктах чи інших формах, що не суперечать законодавству України та міжнародному праву.
Завдяки зусиллям ГО «Громадська рада з розвитку міста Славутич» та зокрема Володимира Удовиченка у життя міста Славутича та його громади з 2007 року впроваджується Кодекс етики, честі, порядності, добросовісного та ефективного управління Славутицької територіальної громади.
Для нашої громади величезна відповідальність бути біля витоків формування традицій маленького містечка, громада якого складається з представників багатьох національностей і народностей. Так, люди живуть і керуються власними інтересами, але є те, що створюється спільними зусиллями, при об’єднанні яких народжується потужна сила.
Влада міста намагається через плідну і доброзичливу діяльність та співпрацю з громадськими активістами і громадськими об’єднаннями досягнути конкретних практичних результатів у розвитку міста. Дякуємо громадським активістам та об’єднанням за плідну співпрацю!
Нагадаємо, що Офіс підтримки громадських ініціатив у м.Славутичі запрошує громадські організації та активістів до співпраці, а також надає можливість безкоштовного використання офісного приміщення та техніки, необхідних для проведення заходів громадських організацій та активістів.
Контактна інформація: 2 22 50, консультант Офісу підтримки громадських ініціатив Наталія Іволгіна.
Позначки:

Залиште свій коментар