12 Лют Хакатон «Місто нових ідей» стартує 24 квітня у Славутичі

Місто Славутич завжди прагне до кращого та інноваційного.
Тому оргкомітет VІІ Міжнародної конференції «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2022 проводить вже 6-ий хакатон «Місто нових ідей».
Мета хакатону – відібрані до участі команди за 24 години мають розробити готовий продукт або прототип, потрібний місту нових ідей.
Вже 26 квітня 2022 року команди презентуватимуть результати своєї роботи для журі, менторів хакатону та учасників INUDECO.
❓Що потрібно місту нових ідей? Ідеї, націлені зробити місто більш зручним для життя його жителів через привнесення інновацій (енергозбереження, технології, транспорт, екологія, відкритий уряд, лідерство тощо). Все, що здатне покращити повсякденне життя, smart-рішення, що нестиме реальну користь городянам.
Перевага надаватиметься проектам, які: не є «велосипедами», а використовують світовий досвід та наявні розробки; використовують відкриті дані та сервіси міста; інтегруються або можуть бути інтегрованими в існуючі системи/реєстри міста, доповнюють та розширюють їх функціональність; не є комплексними рішеннями і вирішують одну проблему в одній області.
Електронна адресу оргкомітету inudeco2018@gmail.com
Контактні телефони оргкомітету: +38 045 79 222 50, 210 90, +38 050 353 1135.
Організатор: КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області.
Рєєстраційна форма та умови Хакатону є на сайті https://inudeco.pro/

Залиште свій коментар