18 Тра ІНТЕРАКТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОРТАЛ: ПРОДОВЖУЄМО ЗНАЙОМСТВО

ІНТЕРАКТИВНИЙ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОРТАЛ: ПРОДОВЖУЄМО ЗНАЙОМСТВО З РЕСУРСОМ https://investslavutych.arr.in.ua/

Завітайте на інвестиційний портал «Славутич-Чернігівський регіон».

У 2018 році підписаний меморандум про співпрацю громад – Любецької та Коцюбинської об’єднаних територіальних громад і міста Славутича. Наші громади відкриті до реалізації креативних бізнес-ідей та підприємницьких ініціатив.

Об’єднуючою інформаційно-ресурсною промоційною платформою для цього покликаний стати веб-ресурс «Славутич-Чернігівський регіон», що об’єднує місто Славутич, Любецьку та Михайло-Коцюбинську об’єднані територіальні громади.

Ми вже знайомили вас із структурою порталу. Але чи є на порталі інтерактивні сторінки та можливість залишити коментарі?

Так, цей портал інтерактивний.

Інвестиційний портал пропонує можливості для БЕЗКОШТОВНОГО розміщення інвестиційних пропозицій та проєктів від громад.

Портал інтерактивний й розроблено таким чиним, щоб підприємці або власники певних інвестиційних об’єктів могли самостійно, за умови модерації адміністраторів, розміщували інформацію про інвестиційні проекти тощо.

Інтерактивними є сторінки «Інвестиційні проекти» та «Додати проект», адже кожен охочий, фізична чи юридична особа, може долучитися до наповнення інвестпорталу – на сайті є проста форма для додавання інформації про ваші інвестиційні пропозиції та пропозиції оренди.

Якщо у інвестора чи у підприємця виникне потреба у додатковій консультації з питань розміщення інформації на порталі або з інших питань ведення підприємницької діяльності, то до кого можна звернутися?

По-перше, на сторінках «Підтримка» та «Контакти» є вся необхідна інформація про послуги для інвесторів, які вже сьогодні готові надавати в Агентстві регіонального розвитку Славутицької міської ради. В Агентстві працює департамент стратегічного розвитку, промоції та туристичної гостинності, де завжди раді надати необхідну інформацію, провести бізнес-тренінг або індивідуальну консультацію.

По-друге, з усіх питань розміщення інформації на порталі «Інвестору» можна зателефонувати (04579) 2 22 50 або +38 (050) 353 11 35, направити інформацію на адресу slavutich.ofis@gmail.com або arr.slavutych@gmail.com

Долучайтесь! Чекаємо на ваші інвестиційні пропозиції.

Залиште свій коментар