27 Лис INUDECO 19

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у ІV Міжнародній конференції «Проблеми зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 19, що відбудеться 25–26 квітня 2019 р. у Славутичі (Україна) в рамках заходів до 33-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС.

Конференція проводиться з метою розгляду проблем та перспектив, підвищення рівня ефективності науково-практичних досліджень, налагодження співпраці та обміну досвідом щодо зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища.

Представникам державного та приватного секторів, неурядових та наукових організацій буде надано можливість взяти участь у відкритих дискусіях із наступної тематики:

  • Чорнобильська АЕС та Об’єкт «Укриття» (поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом, реалізація проекту перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно-безпечну систему).
  • Атомна енергетика та нова генерація (ремонтно-технічне обслуговування АЕС, зняття з експлуатації атомних електростанцій, інформаційні технології на об’єктах критичної інфраструктури).
  • Від катастрофи до нового життя (реабілітація, реінтеграція територій та соціальна адаптація населення, використання нетрадиційних та відновлювальних джерел енергії).

В рамках конференції 23-24 квітня 2019 року відбудеться 3-й хакатон «Славутич – місто нових ідей», 25 квітня 2019 року буде організований технічний тур на Чорнобильську АЕС.

Офіційні мови конференції: українська, англійська, російська. Організаційний внесок складатиме 250 грн. з однієї особи. Оргкомітет надає усю логістичну інформацію, організовує безкоштовний трансфер Славутич – Київ – Славутич та культурно-туристичну програму. Організатори не покривають учасникам витрати на проживання та харчування. Кількість учасників конференції є обмеженою.

Реєстрація на конференцію буде відкрита з 01 лютого по 10 квітня 2019 р.

Електронна адресу оргкомітету inudeco2018@gmail.com

Контактні телефони оргкомітету: +38 (045-79) 22250, 21090, +38 0503531135.

Будемо вдячні, якщо Ви та Ваші колеги візьмете участь у роботі конференції.

Позначки:, ,

Залиште свій коментар