Підприємництво

       Сьогодні основним вектором у розвитку міста є створення кластеру науки та освіти у сфері підготовки фахівців зі зняття з експлуатації атомних електростанцій, поводження з радіоактивними відходами та відпрацьованим ядерним паливом. Місто Славутич має амбітний план стати міжнародним майданчиком для науковців з обміну досвідом у сфері атомної енергетики.

       Окрім того, місто відкрите для української та зарубіжної ІТ галузі: широке оптоволоконне та WiMAX покриття, висока інтернетизація населення, доступність великої кількості офісних приміщень та попит населення на розумні технології роблять затишне і компактне місто ідеальним для розміщення та розвитку тут підприємств цього напрямку.

       У Славутичі зареєстровано 1920 суб’єктів господарювання, у тому числі: приватних підприємств – 200, дочірніх підприємств –  8, державних підприємств – 8, комунальних підприємств – 7, відкритих акціонерних товариств – 2, закритих акціонерних товариств – 37, товариств з обмеженою відповідальністю – 459, фізичних осіб підприємців – 1143.

 

Інвестиційний паспорт міста Славутич