16 Лип Компанія Google Україна створює віртуальний тур по Славутичу і Чорнобильській зоні

Компанія Google виступила із ініціативою цифрового перетворення України. Цей масштабний проект здійснюється уперше в світі та покликаний розкрити туристичний та інвестиційний потенціал країни. А віртуальні мапи для мандрівників та інвесторів вже мають сім українських областей.

Останнім часом Чорнобильська зона відчуження приваблює багатьох відвідувачів. Важливо для всіх туристів забезпечити відкритість і доступність до об’єктів зони відчуження, Прип’яті, Чорнобиля, ЧАЕС і Славутича, а ще отримати можливість зробити віртуальний тур.


Сьогодні сертифікований фотограф Google Микола Омельченко та директор по взаємодії з органами державної влади CFC Big ldeas Олексій Сивак проводили оцифрування інфраструктури Славутича. А ранок команди Google розпочався на міському залізничному вокзалі, коли станційники від’їжджали до ЧАЕС, а потім робота продовжилася у електропотязі Славутич-Семиходи і Славутичі. Представники Google побували у краєзнавчому музеї, Славутицькій міській раді, Дитячій школі мистецтв, Палаці дітей та молоді, медичному містечку, Чорнобильському центрі з проблем ядерної безпеки, радіоактивних відходів та радіоекології, кварталах міста, Центральній площі. Робота розпочата і буде тривати і далі.


Цей проект реалізується завдяки спільній ініціативи міської влади Славутича, керівництва Чорнобильської АЕС, Державного агентства України з управління зоною відчуження та Google Україна. До речі, саме про створення умов для використання туристичного потенціалу, популяризації зони відчуження, впровадження бренд-меседжу «Безпечний Чорнобиль» йде мова у новому Указі Президента України «Про деякі питання розвитку територій, що зазнали радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи».
Дійсно, розвиток туризму важливий, як для нашого міста, так і для Чорнобильської зони. Адже туризм це не тільки враження, а ще і важлива складова розвитку економіки, наповнення міського бюджету. А за словами Олексія Сивака цифрове перетворення є гарним поштовхом для розвитку нашого регіону.

Джерело: веб-сайт Славутицька міська рада

Залиште свій коментар