24 Бер КУПУЙ В СЛАВУТИЧІ

Написано в 5:33 pm Підприємництво,Славутич

Пропонуємо завітати до БПО “Люкс”, де на першому поверсі у магазині господарчих товарів є у продажу засіб для дезінфекції рук виробництва ТОВ “Індустріальне миюче обладнання” (м.Славутич). Та інші товари першої необхідності.

РОЗКЛАД РОБОТИ МАГАЗИНУ
11:00 – 18:00, без перерви

Компанія ТОВ «ІНДУСТРІАЛЬНЕ МИЮЧЕ ОБЛАДНАННЯ» – український виробник професійних мийних засобів для промислової гігієни та побуту.

Компанія «ІМО» виробляє продукцію під власною торговою маркою «IWE AQUA». «IWE AQUA», «IWE AQUA VIVA», «IWE AQUA DEZ», «IWE AQUA PROFI DEZ», «IWE AQUA SOAP», «IWE AQUA HAND DEZ», «IWE AQUA AUTO».

Вся продукція має дозвільну документацію: технічни умови, дослідження за показниками біорозкладності, протоколи випробувань акредитованих лабораторій, декларацію про відповідність продукції вимогам технічного регламенту мийних засобів, висновки санітарно-епідеміологічної експертизи на всі лінійки продукції.

На виробництві впроваджена система якості менеджменту у відповідності ISO 9001:2015 № 17IQAН91 та система управління безпечністю харчових продуктів у відповідності ISO 22000:2005 № 17IFAJ89.

Виробництво має власну вимірювальну лабораторію, яка здійснює контроль якості вхідної сировини. Лабораторія контролює на відповідних етапах виробництва якість готової продукції та ії відповідність технічним умовам. Сертифікат визнання вимірювальних можливостей № ПТ-163/17 від 15.08.2017р. від ДП «Укрметртестстандарт».

Веб-сайт ТОВ «ІНДУСТРІАЛЬНЕ МИЮЧЕ ОБЛАДНАННЯ» https://iwe.com.ua/ua/

Купуй в Славутичі! Підтримай славутицького виробника!

ЗА РЕПОСТ БУДЕМО ВДЯЧНІ

#купуйвСлавутичі #славутич

Залиште свій коментар