03 Лип Літній 86:Кіноклуб переїжджає на нову локацію

Триває робота кіноклубу простонеба. З 04 липння кінопокази відбуватимуться на новій локації – у “Квадраті” будівлі БК “Енергія” (вхід з боку Центральної площі)

Дорогі шанувальники кіно! Запрошуємо вас у наш 86:Кіноклуб!

Влітку всі сеанси відбуватимуться простонеба, але звичайно, за умови дощової погоди, ми запросимо вас до Офісу підтримки громадських ініціатив (Проспект Дружби Народів, 7, БК “Енергія”, ІІ поверх). Вхід на всі покази вільний.

Отже, щочетверга о 21.00 працює 86:Кіноклуб!

Розклад показів на липень:

04.07.2019, 21.00 у “Квадраті”
ПАЗЛ

Країна: Аргентина, Франція, 2009
Хронометраж: 88 хв.
Жанр: романтична комедія
Режисер: Наталія Смірнофф
У ролях: Марія Онетті, Артуро Гетц, Хуліан Дореггер
Марія дель Кармен, домогосподарка, яка присвячує все своє життя сім’ї: чоловікові, якого вона досі ніжно любить і дорослим дітям. На свій день народження вона отримує головоломку-пазл. Її високоорганізоване життя радикально змінюється, коли вона розуміє, що наділена особливим даром — вона може розгадувати головоломки неймовірно швидко. Їй на очі потрапляє інтригуюче оголошення: чоловік шукає партнера для участь в турнірі головоломок. Готуючись до чемпіонату разом з Робертом, багатим і привабливим холостяком, вона переживає особливі моменти, які приховує від сім’ї, і які приносять їй нові і досі невідомі почуття. Вона нарешті наважується жити для себе.

11.07.2019, 21.00 у “Квадраті”
ЧУДЕРНАЦЬКІ ФАНТАЗІЇ ЧАРЛІ СВОНА III

Країна: США, 2012
Хронометраж: 96 хв.
Жанр: комедія
Режисер: Роман Коппола
У ролях: Чарлі Шин ( «2,5 людини», «Уолл-стріт», «Гарячі голови»), Джейсон Шварцман ( «Академія Рашмор», «Королівство повного місяця», «Відчайдушні мандрівники»), Білл Мюррей ( «День бабака», «Труднощі перекладу», «Мисливці за привидами»), Кетрін Віннік, Патриція Аркетт
У 1970-х успішного графічного дизайнера і ловеласа кидає дівчина і в його житті починається чорна смуга. Він не знає любить він її чи ненавидить, хоче повернути або ніколи більше не бачити. Його починають мучити жахи, гарячкові сни про минулі відносини і він зовсім втрачає глузд від горя, намагаючись прийти в себе після розлуки і змінити своє життя.

18.07.2019, 21.00 у “Квадраті”
ХЛОПЧИК У ЗОЛОТИХ ШТАНЯХ

Країна: Швеція, Данія, 2014
Хронометраж: 99 хв.
Жанр: фентезі
Режисер: Елла Лемхаген
У ролях: Шанті Роні, Анніка Халлін, Харальд Хамрелль
Канікули двох друзів псує чужий жарт: їх рішення скупатися використовували дорослі підлітки. Вони викрали одяг хлопців, але один з них зміг знайти собі штани замість втрачених джинсів. Ось тільки у цих брюк було дивна властивість — кожен раз, засовуючи руку в праву кишеню, герой витягав грошову купюру.

25.07.2019, 21.00 у “Квадраті”
ВЕЛИКА КРАСА

Країна: Італія, Франція, 2013
Хронометраж: 142 хв.
Жанр: драма, комедія
Режисер: Паоло Соррентіно
У ролях: Тоні Сервілло, Карло Вердоне, Сабріна Феріллі, Карло Буччіроссо, Яя Форте, Памела Віллорезі, Галатея Ранці
Аристократки, кар’єристи, політики, злочинці високого рангу, журналісти, актори, декаденські нащадки шляхетних родин, священики, митці, інтелектуали, — як справжні, так і уявні, — займаються швидкоплинними взаєминами, поглинені цим оточенням Вавилоном, який розкриває перед ними свої старовинні палаци, величезні вілли і чудові тераси. Ставний і розчарований в усьому 65-річний Джеп Гамбарделла спостерігає за цим парадом поверхневих, приречених, впливових, але втрачених людей, і погляд його вічно затуманений випитим джином з тоніком. А на тлі — Рим серед літа. Розкішний і байдужий, подібний мертвої діві.

Позначки:, , ,

Залиште свій коментар