18 Жов Майстер-класи, «жива бібліотека», арт-хаусне кіно, модні дефіле та конкурс краси – це все фестиваль GOLDenFest у Славутичі

Чотири активних дні пролетіли на фестивалі дуже швидко, драйвово та незабутньо!
Міжнародний фестиваль для людей поважного віку GOLDenFest запалює гарним настроєм та незабутніми емоціями 170 учасників та учасниць.
Місія Фестивалю – підвищити якість життя людей старшого віку, адаптувати осіб старше 50 років до сучасного суспільного життя, створити умови для спілкування та самореалізації, задоволення соціальних потреб людей, розвинути культурно-туристичний та економічний потенціал міста Славутича та регіону.
Участь у фестивалі беруть команди, у складі яких є до 15 осіб віком старше 50 років. У 2021 році у GoldenFest беруть участь 18 команд!
Кожна команда представляє країну, регіон, місто або організацію чи громадське об’єднання людей поважного віку, Університетів третього віку, установ, що виступили ініціаторами та партнерами проведення Фестивалю.
Близько 170 учасників з міст Айзкраукле, Вараш, Дніпро, Запоріжжя, Корюківка, Львів, Одеса, Славутич, Сновськ, Южноукраїнськ, с.Лютіж та с.Дружня Київської області приїхали на фестиваль.
Перший день фестивалю розпочався екскурсіями містом та конкурсним відбором у номінаціях «Танець. Колективи» і «Танець. Соло», а завершився прес-конференцією керівників команд-учасниць фестивалю та запальною вечіркою знайомств для учасників фестивалю «Самі пийте валідол – нам потрібен рок-н-рол».
Конкурсна програма у номінаціях “Танці”, “Вокал”, “Театральне мистецтво”, “Гра на музичних інструментах”, “Декламація віршів та прози” зібрала всіх з самого ранку в суботу в Кіноконцертному комплексі. Запекла боротьба учасників і справжні емоції на обличчях глядачів, мурашки по шкірі та сльози на очах від щастя творчості – це все, що наповнювало концертну залу впродовж більше 5 годин конкурсних відборів.
Тим часом на інших локаціях фестивалю впродовж двох днів проведено шість майстер-класів – з психології, живопису, макіяжу, кулінарії, ментальної математики та фітнесу! Вчитися ніколи не пізно, а тим паче вчитися робити суші, малювати у стилі семантичного сюрреалізму та рахувати за допомогою абакусу.
Спортивна програма фестивалю зібрала у міському парку Славутича учасників та учасниць змагань з петанку та дартсу, натомість шахи потребують зосередження і тепле осіннє сонечко не відволікало спортивних інтелектуалів у фойє Палацу дітей та юнацтва.
На дискусійній зустрічі у форматі «живої» бібліотеки «Вік щастя» у Бібліотечно-інформаційний центр для дітей та юнацтва у Палаці дітей та молоді зібралися ті, які вважають, що у 50 все тільки починається і що саме тепер, тут і зараз, триває «вік щастя». Розмова вийшла щирою, душевною та дуже ресурсною – вирішили, що в сьогоднішньому світі після 50-ти можливо абсолютно все – нова професія, нові захоплення, нова кар’єра, нова любов, нові враження, нові радощі.
На полях фестивалю також відбулися: два кіноперегляди за сприяння мережі «Артхаустрафік», фотосесія «Бабусі та дідусі з суперонуками» та конкурс Пані GOLDenFest, ретро-дефіле «Еволюція моди» спільно з Театром танцю та моди Євгенії Гордюк.
Модернова українська ідентичність, втілена у одязі та аксесуарах, під час дефіле бренду «Зерно» за участі відомих славутичанок та модерації бізнес-амбасадора бренду «Зерно», ведучого Українського радіо Романа Коляди, вразила й нікого не залишила байдужим. Одяг від «Зерна» пройнятий оптимізмом!
Виступи зіркових гостей Фестивалю, колективів «Сіверяни» та «Сіверські клейноди», а також Народного артиста України Віктора Павліка впродовж двох днів збирали разом на центральній площі славутичан та гостей міста.
Фестиваль наближається до кінця! Не завершується лише потік позитивних емоцій та чудових вражень! Дякуємо усім, хто цими днями завітав до Славутича – Малої культурної столиці України – 2021!

Залиште свій коментар