25 Чер МАНДРІВНИЙ КВАРТАЛ В НЕВСЬКОМУ

Навіть аномальна спека не завадила активним славутичанам зібратися у “Мандрівному кварталі” в Невському кварталі на території затишного парку всередині кварталу.
Модерувала зустріч директорка Агентство регіонального розвитку м.Славутич Арина Старовойтова.
Цього разу у «Мандрівному кварталі» із корисними презентаціями виступили:
✅ консультантка Офісу підтримки в особі фахівця офісу Наталія Іволгіна
✅ начальниця департаменту стратегічного розвитку, промоції та туристичної гостинності КП «АРР» Олена Вялько
✅ керівниця міського Контакт-центру Олександра Кейс
✅ фахівчиня відділу з питань ЖКГ Наталії Кравченко
✅ головний архітектор міста Дмитро Баглаєв
👍Команда Офісу підтримки громадських ініціатив за дорученням міського голови Юрія Фомічева відзначила подяками активність мешканців Невського, Московського та Белгородського кварталів.
Ми щиро радіємо, що серед нас є такі славутичани, які є найактивнішими, небайдужими до комфорту і локальних проблем кварталів/будинків та міста в цілому.
Дякуємо усім структурним підрозділам виконкому за співпрацю та підтримку нашого проєкту!
До зустрічі у Чернігівському!
Детально про проєкт “МАНДРІВНИЙ КВАРТАЛ”
Офіс підтримки громадських ініціатив Агентства регіонального розвитку планує протягом літа організувати п’ять зустрічей із жителями міста.
Щоразу це буде нова локація у затишних двориках кварталів міста.
Наш Офіс мандрує кварталами Славутича, щоб залучити охочих містян брати участь у процесах розвитку міста та вирішенні міських проблем.
Під час наших зустрічей жителі кварталів зможуть взяти участь у вільному форматі спілкування зі своїми сусідами, подискутувати з активними славутичанами, переглянути тематичні мультфільми та кінострічки, презентаційні матеріали та відеоролики у комфортному, екологічному, естетично-оформленому міні-просторі «Мандрівного кварталу».
Ми хочемо познайомити вас із можливими інструментами впливу містян на життя громади. А це не лише фейсбук, що безумовно є демократичним інструментом вашої участі та впливу на владу міста. Це – звернення та петиції, Бюджет участі, громадські слухання, Контакт-центр та Офіс підтримки громадських ініціатив тощо.
Крім цього, команда Офісу підтримки громадських ініціатив має величезне бажання відзначити активність сусідів-активістів саме у вашому кварталі (дворі). Адже серед нас є такі славутичани, які є найактивнішими, небайдужими до комфорту і локальних проблем кварталів/будинків та міста в цілому.
Для визначення кращих активістів заповніть коротку анкету за посиланням https://forms.gle/coem6eUH9awjixJo9
Розклад подій та локації
03 червня о 19:00, Ризький, Вільнюський, Талліннський квартали.
10 червня о 19:00, Київський квартал
17 червня о 19:00, Єреванський, Бакинський, Тбіліський квартали
24 червня о 19:00, Невський, Московський, Бєлгородський квартали
01 липня о 19:00, Чернігівський, Добринінський, Печерський квартали
Запрошуємо! Слідкуйте за анонсами на цій сторінці.
Нагадаємо, що Офіс підтримки громадських ініціатив у м.Славутичі запрошує громадські організації та активістів до співпраці, а також надає можливість безкоштовного використання офісного приміщення та техніки, обладнання, необхідних для проведення заходів громадських організацій та активістів.
Контактна інформація: 2 22 50, консультант Офісу підтримки громадських ініціатив Наталія Іволгіна. Наш Офіс знаходиться за адресою: Проспект Дружби Народів, 7 (БК “Енергія”, ІІ поверх).

Залиште свій коментар