04 Чер МЕМОРАНДУМ ПРО СПІВПРАЦЮ ПІДПИСАНО

04 червня у місті Славутичі під час свята з відзначення обдарованої молоді до Дня міста між Національним університетом «Чернігівська політехніка», Славутицькою міською територіальною громадою, Державним спеціалізованим підприємством «Чорнобильська атомна електростанція», Відокремленим підрозділом «Атомремонтсервіс» державного підприємства «НАЕК «Енергоатом», Комунальним підприємством «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області, Товариством з обмеженою відповідальністю «ТАУРУС КВАДРО», Товариством з обмеженою відповідальністю «ДДПРО» підписаний меморандум про співпрацю.
Міський голова м.Славутича Юрій Фомічев привітав славутичан з такою визначною подією і повідомив, що підписання меморандуму є початком плідної співпраці щодо відкриття у місті Навчально-наукового центру «Славутич» – представництва «Чернігівської політехніки».
Реалізація Меморандуму буде здійснюватися в таких формах, але не виключно: підготовка висококваліфікованих фахівців для підприємств м. Славутич і сусідніх адміністративно-територіальних одиниць України; створення регіональної системи безперервної технічної та гуманітарної освіти на основі розвитку всіх форм та видів співпраці регіональних, в тому числі закордонних, освітянських та інших структур; наукове консультування установ, підприємств та організацій; організація практики та стажування здобувачів вищої освіти на базі підприємств м. Славутича.
До вітань приєдналися: заступниця генерального директора ДСП “ЧАЕС”, Олена Касперович; директор ВП “Атомремонтсервіс” державного підприємства “НАЕК “Енергоатом” Віталій Шикун, директорка КП “Агентство регіонального розвитку” м.Славутича Арина Старовойтова, засновниця ТОВ «ТАУРУС КВАДРО» Валентини Дарнопих, засновник ТОВ «ДДПРО» Максим Пантін.
Цікавим є той факт, що всі присутні представники підписантів Меморандуму є випускниками Чернігівської політехніки у різні роки, що є свідченням висококваліфікованої освітньої та мотиваційної підготовки для здійснення подальшої професійної кар’єри.
Саме такого студентського, молодіжного та мотивуючого духу міста нових ідей ми усі разом прагнемо тут у Славутичі! І робимо для цього усе можливе! Зокрема, вже у 2021/2022 навчальному році у Славутичі планується організувати денну форму навчання за спеціальністю 123 «Комп’ютерна інженерія».
Вже 23 червня у просторі “CITY-КВАДРАТ” на славутичан та всіх зацікавлених осіб чекають публічні події з промоційної кампанії по залученню майбутніх студентів, профорієнтаційна зустріч.
Приєднуйтеся!
Контакти для зацікавлених у темі осіб: 2 10 90, 050 353 11 35, Старовойтова Арина, Карасьова Марина, КП «Агентство регіонального розвитку» м.Славутича.
Довідково
Під час попередніх зустрічі у Славутичі та у Чернігові у травні представники Університету та міста обговорили переваги відкриття навчально-наукового центру саме у Славутичі: фаховий потенціал команди викладачів міста, близькість до основної локації університету, комфорт та умови проживання у Славутичі (для студентів адміністрація міста планує відкрити міні-гуртожиток), можливість використання ресурсної бази Чорнобильської АЕС для здійснення спеціалізації майбутніх фахівців ІТ та комп’ютерної інженерії саме у сфері атомної енергетики і зняття з експлуатації об’єктів ядерної енергетики, поводження з радіоактивно відходами, відпрацьованим ядерним паливом, а також вже наявний та успішний досвід міста Славутича з відкриття філіалу НТУУ «КПІ імені Сікорського» та проведення курсів підвищення кваліфікації «Зняття з експлуатації ядерних установок».
Сьогодні НУ «Чернігівська політехніка» входить до ТОП-30 закладів вищої освіти України. ТОП-30 – це кращі і найбільші університети України, які надають якісне навчання з перспективою подальшого успішного працевлаштування випускників. Незалежними експертами при складанні цього рейтингу були враховані результати ранжирування українських рейтингів «Топ-200 Україна», «Scopus, «Бал ЗНО на контракт», консолідований рейтинг, а також світового рейтингу QS World University Rankings-2020.
Офіційний веб-сайт Університету «Чернігівська політехніка» https://www.stu.cn.ua/ дає детальну інформацію про факультети, спеціальності, умови вступу та про все, що потрібно знати майбутнім абітурієнтам.

Залиште свій коментар