30 Вер МІСТО-РЕЗИДЕНЦІЯ СЛАВУТИЧ ЗАПРОШУЄ!

Відшумів Міжнарожний фестиваль для юних медійників “Золота осінь Славутича” і вже на часі наступний фестиваль!
86:КІНОКЛУБ ПРЕДСТАВЛЯЄ: З 1 ПО 4 ЖОВТНЯ В СЛАВУТИЧІ ВІДБУДЕТЬСЯ ФЕСТИВАЛЬ «НОВЕ УКРАЇНСЬКЕ КІНО»
📢Артхаус Трафік та Державне агентство України з питань кіно представляють фестиваль «Нове українське кіно» – добірку сучасних стрічок, які були показані на міжнародних кінофестивалях світу, та стали подіями в Україні.
Кіноклубний фестиваль відбудеться в Славутичі з 01 по 04 жовтня завдяки ініціативі 86:КІНОКЛУБ, що нині реалізує Офіс підтримки громадських ініціатив КП «Агентство регіонального розвитку». ВХІД НА ВСІ ПОКАЗИ БЕЗКОШТОВНИЙ
🎯86:КІНОКЛУБ започаткований у 2017 році у партнерстві з Міжнародним фестивалем кіно та урбаністики «86». Цього разу ми пропонуємо глядачам лише хіти сучасного українського кіно.
До програми фестивалю увійшли 6 фільмів:
📽01 жовтня о 19:00 Народний хіт сезону, трагікомедія «Мої думки тихі» – дебютна повнометражна робота режисера Антоніо Лукіча, яка принесла його режисеру Національну премію кінокритиків України КІНОКОЛО «Відкриття року» та стала тріумфатором премії Української кіноакадемії, отримавши «Золоту дзиґу» за найкращий фільм, жіночу роль та сценарій.
📽02 жовтня о 19:00 Драма «Додому» – повнометражний дебют режисера Нарімана Алієва – володар Гран-прі Одеського кінофестивалю, Національної премії кінокритиків України КІНОКОЛО за найкращій фільм, режисуру та чоловічу роль (Ахтем Сеітаблаєв), а також «Золота дзиґа» за найкращу режисуру та чоловічу роль.
📽03 жовтня о 17:00 Історичний екшн «Крути 1918» Олексія Шапарєва знято за реальною історією бою на залізничній станції Крути взимку 1918-го року. Премія глядацьких симпатій від Української кіноакадемії («Золота дзиґа»).
📽03 жовтня о 19:00 Істерн «Дике поле» – екранізація культового роману Сергія Жадана «Ворошиловград» та дебютна стрічка Ярослава Лодигіна.
📽04 жовтня о 17:00 Документальний фільм «Міф» Леоніда Кантера та Івана Яснія розповідає про життя Героя України Василя Сліпака. Стрічку відзначено премією «Золота дзиґа» за найкращий документальний фільм.
📽04 жовтня о 19:00 «Місто, в якому не ходять гроші» Ганки Третяк – драма-фантасмагорія, створена на основі однойменної повісті Кузьми Скрябіна.
❗Покази відбуватимуться в приміщенні Офісу підтримки громадських ініціатив за адресою Проспект Дружби Народів, 7 (БК «Енергія», ІІ поверх). Контакти для довідок та попереднього бронювання місць: 050 353 11 35. Кількість місць обмежена в зв’язку із карантинними заходами.
🙏🙏🙏Застереження! Просимо глядачів дотримуватися карантинних заходів. Вхід в приміщення Офісу лише в масках. В Офісі наявні антисептичні засоби, працюють туалетні кімнати.
Організатори фестивалю:
Артхаус Трафік:

https://www.facebook.com/ArthouseTraffic/
Державного агентства України з питань кіно

https://www.facebook.com/ukrainefilmagency
КП Агентство регіонального розвитку

https://www.facebook.com/RegionalDevelopmentAgency/
Офіс підтримки громадських ініціатив

https://www.facebook.com/officeslavutych/
86: КІНОКЛУБ

https://www.facebook.com/groups/2004739903075244/

Бачити менше

Залиште свій коментар