11 Лют Офіс для кожного!

Офіс для кожного!
Департаментом стратегічного розвитку, промоції та туристичної гостинності Агентства регіонального розвитку м.Славутича здійснюється діяльність за трьома напрямами:
1. підтримка підприємництва
2. надання допомоги громадським об’єднанням та підтримка ініціатив громадян
3. промоція, просування ресурсного потенціалу, розвиток туризму
У 2017 році у департаменті розпочав роботу підрозділ “Офіс підтримки громадських ініціатив у місті Славутичі”.
Офіс розпочав свою роботу в рамках європейської ініціативи «Місцеві ініціативи з етики управління та прозорості» тематичної програми «Зміцнення інституційних основ місцевого самоврядування».
Ініціатива є частиною програмної співпраці (PCF) Європейського Cоюзу та Ради Європи на 2015-2017 роки в країнах Східного партнерства (Вірменія, Азербайджан, Грузія, Молдова, Україна і Білорусія). Даний проєкт реалізований Конгресом місцевих і регіональних влад Ради Європи (Конгрес) спільно з Генеральним директоратом з питань демократії.
У 2018-2021 роках Офіс підтримки громадських ініціатив фінансується виключно за кошти Агентства регіонального розвитку м.Славутича та має на меті виконання завдань Стратегічного плану розвитку міста Славутича до 2025 року (Стратегічна ціль 3. Підвищити ефективність муніципалітету та залученість громади. Напрямок 14. Залучення громадськості).
Команда Агентства регіонального розвитку м.Славутича пропонує вам познайомитися із слайдовим звітом про діяльність Офісу підтримки громадських ініціатив за 2021 рік.
Ми дякуємо нашим партнерам та завжди раді співпраці з громадськими організаціями та активістами міста! Долучайтесь, заповнюйте коротку анкету за посиланням: https://forms.gle/zmrrDcaqJfgz1G2b8
🙋‍♀️🙋 Офіс для кожного!

Залиште свій коментар