31 Січ Офіс підтримки – твій муніципальний коворкінг

У 2017 році в місті Славутичі відкрився Офіс підтримки громадських ініціатив КП Агентство регіонального розвитку м.Славутич. Офіс підтримки став домівкою для громадських активістів та організацій. Тренінги, зустрічі, наради, ярмарки бюджету участі, тімбілдінги, кінопокази…
З жовтня, з початком відключень електроенергії, наш Офіс працює як муніципальний коворкінг. За цей час близько 200 людей скористалися цієї можливістю.
✅ Серед наших відвідувачів студенти переважають. Вони не лише щоденно тут навчаються онлайн, а навіть проходять державні іспити й лише на відмінно!
✅ Також до нас часто приходять діти – для онлайн-зустрічей із своїми однолітками в англійському місті-побратимі Пейнсвіку в Клубі спілкування англійською мовою, а й також, щоб змайструвати щось або відвідати тренінг від Молодіжного простору. Нещодавно розпочалися обласні олімпіади для учнів – отже тепер в нашому офісі панує майже наукова атмосфера.
✅ Приходять до нас не лише учні та студенти, а й інші славутичани – на майстер-класі з виготовлення окопних свічок зустрілися члени профспілки ЧАЕС, а вчителі проводили тут семінари для свого професійного розвитку. В офісі навіть відбувся екзамен для вчителів-учасників обласного етапу конкурсу «Вчитель року». Нещодавно в офісі відбулась цікава зустріч славутичан з лікарем, а щочетверга о 18:00 проходять кінопокази 86:Кіноклуб.
Запрошуємо вас до муніципального міні-коворкінгу!
Контактний телефон: 050 353 11 35 (можна писати на вайбер у разі запитань). Режим нашої роботи: 9:00 – 16:00, вихідні сб, нд. Студентам при собі мати студентський квиток.

Залиште свій коментар