09 Січ ОГОЛОШУЄТЬСЯ СТАРТ БІЗНЕС-ЗМАГАНЬ ДЛЯ ОСІБ ВІКОМ 14-17 РОКІВ

Умови проведення Бізнес-змагань «Славутич-розвиток» у 2020 році

Бізнес-змагання відбудуться у січні – лютому 2020 року.

До участі у бізнес-змаганнях запрошуються команди-учасники (далі – учасник) з 1-3 осіб  віком 14-17 років (учні 9-11 класів або вихованці загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів).

І етап. У період до 10 лютого 2020 року учасники подають заявку на участь, опис бізнес-проекту (текстову частину в Word) на електронну адресу arr.slavutych@gmail.com.

Учасник, направляючи заявку, тим самим підтверджує, що наведені в бізнес-проекті відомості не містять комерційної та іншої таємниці і є власною розробкою, а також дає свою згоду на надання інформації про бізнес-проект третім особам (у тому числі, шляхом розміщення фрагментів робіт на інтернет-сторінках, в інформаційних виданнях, а також шляхом публікації робіт з обов’язковим зазначенням автора або авторського колективу).

Кожний учасник може подати до участі у бізнес-змаганнях 1 або 2 проекти. Для мотивації учасників змагань передбачений призовий фонд.

В період до 14 лютого 2020 року відбувається розгляд та експертиза бізнес-проектів.

Членами організаційного комітету бізнес-змагань перевіряється повнота та адекватність інформації, представленої в заявці та описі бізнес-проекту. Роботи, що не відповідають вимогам, відхиляються і не беруть участі у бізнес-змаганнях, автори отримують повідомлення про відхилення їх робіт.

Серед бізнес-проектів, які пройшли попередню перевірку, журі конкурсу відбирає до 15 кращих робіт та формує рейтинговий список. Організатори конкурсу повідомляють перших 6 учасників про вихід у фінал конкурсу. Якщо один з учасників не зможе брати участь у фінальному змаганні, то запрошується наступний учасник з 15-ти кращих по порядку.

Оголошення результатів І етапу відбудеться 14 лютого 2020 року на офіційному сайті КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради https://arr.in.ua/

II етап. Цей етап включає оцінку бізнес-проектів журі на підставі публічного захисту, що відбудеться 18 лютого 2020 року о 16.00 в КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради. Під час публічного захисту журі може давати додаткові конкурсні завдання та ставити запитання щодо змісту поданих бізнес-проєктів. Під час публічного захисту буде вестися он-лайн трансляція на сторінці https://www.facebook.com/RegionalDevelopmentAgency/

Фінал бізнес-змагань, оголошення та нагородження кращих бізнес-проектів відбудеться 21 лютого 2020 року на відкритті 4-го Форуму підприємців м.Славутича.

Вимоги до бізнес-проектів

Основне завдання бізнес-проекту – продемонструвати інноваційність бізнес-ідеї для Славутича та Славутицького регіону, потенціал її комерціалізації і здатність задовольняти потреби споживача міста Славутича та регіону.

Вимоги до оформлення бізнес-проекту:

 1. Заявка на участь у бізнес-змаганнях із наступною інформацією: назва проекту; ПІБ кожного учасника (повністю); за наявності – ПІБ наукового керівника повністю, посада. Заявка є обов’язковою та складається у довільній формі.
 2. Титульний аркуш повинен містити наступну інформацію: назва проекту; ПІБ кожного учасника (повністю); за наявності – ПІБ наукового керівника повністю, посада.
 3. Текст друкується шрифтом Times New Roman, міжрядковий інтервал 1.5, кегль 14, аркуш формату А4, поля: ліве – 30 мм, праве – 10 мм, верхнє і нижнє – по 20 мм.
 4. Загальний обсяг бізнес-проекту повинен становити не більше 5 сторінок з усіма посиланнями і додатками. Проекти, що містять більше 5 сторінок, до розгляду не допускаються.
 5. Мова проекту: українська або англійська. Формат документа: Word.
 6. Вимоги до змісту. Бізнес-проект повинен містити наступні елементи: короткий опис проекту або бізнес-модель, унікальна пропозиція (продукт/послуга), сегменти споживачів, канали просування, відносини з клієнтами, джерела доходів, основна діяльність, ключові ресурси, ключові партнери, структура витрат. Додаткова інформація виноситься в додатки, кількість та формат яких є довільним.
 7. Вимоги до презентації під час публічного захисту. Під час підготовки до презентації на 5 хвилин у форматі «Elevator pitch» («Презентація в ліфті») рекомендується висвітлити такі аспекти: бізнес-модель, унікальна пропозиція (продукт/послуга), сегменти споживачів, канали просування, відносини з клієнтами, джерела доходів, основна діяльність, ключові ресурси, ключові партнери, структура витрат. Презентацію бізнес-проекту у програмі Microsoft PowerPoint готувати не потрібно.
 8. Основні критерії оцінки:
 • Бізнес-проект відповідає встановленим вимогам.
 • Бізнес-ідея, яку команда розвиває у своєму бізнес-проекті, демонструє інноваційність для Славутича та регіону, здатність задовольняти потреби клієнта і володіє потенціалом комерціалізації (для комерційних проектів).
 • Представлений бізнес-проект є цілісним, запропоновані висновки повністю обґрунтовані.
 • Використаний статистичний і фактологічний матеріал актуальний і повністю покриває потреби в інформації.
 • Проведені фінансові розрахунки є коректними.
 • Переможцями стануть команди, які добре розуміють ринок, на який вони хочуть вийти зі своїм проектом та наводять достатньо доказів під час обґрунтування потенційного успіху майбутнього бізнесу і дійсно вірять у свій проект.

 

За додатковою інформацією звертайтеся за телефонами 2-22-50, 050-353-11-35 або на електронну адресу arr.slavutych@gmail.com та безпосередньо до Офісу підтримки громадських ініціатив Департаменту стратегічного розвитку та підтримки підприємництва КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради за адресою проспект Дружби Народів, 7 (БК «Енергія», ІІ поверх).

Позначки:, ,

Залиште свій коментар