17 Лют Перший в Україні муніципальний інноваційний індустріальний бізнес-парк “Славутич”

Бізнес-парк “Славутич” створений в рамках реалізації Грантового Проекту Європейського Союзу у м. Славутичі «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» як сучасний пілотний майданчик для розвитку виробничої діяльності, створення нових робочих місць та впровадження інноваційного виробництва.

Бізнес-Парк «Славутич» поєднує у собі виробничі та офісні приміщення, конференц-залу та коворкінг.

Загальна площа будівлі – 1570,2 м2.
Кількість виробничих приміщень – 10 (від 35 кв.м. до 114 кв.м.)
Кількість офісних приміщень – 11

Бізнес-парк оснащений інженерними системами: електропостачання, водопостачання та водовідведення, централізованого опалення, пожежної сигналізації, вентиляції, LED – освітлення та інтернет.

Керуючою компанію Бізнес-парк «Славутич» за результатами відкритого конкурсу визначено комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області.

Вартість оренди для учасників складає лише 3,77 грн за 1 кв.м, орієнтовна вартість експлуатаційних витрат 1 кв.м корисної площі – від 35,06 грн. з ПДВ.

Стати учасником Бізнес-парку можна в короткий термін – лише три робочих дні триває процедура укладення договору, термін дії якого може становити до 5 років. Станом на початок 2022 року усі офісні приміщення та два виробничих приміщення передано в оренду.

Контакти:
КП «Агентство регіонального розвитку»
07101 Київська обл.
м. Славутич
Центральна площа, 5
(04579) 2 10 90, 050 353 11 35
ел.пошта arr.slavutych@gmail.com

https://investslavutych.arr.in.ua/biznes-park-slavutych/

Більше про інвестиційні пропозиції та вільні орендні площі в Каталозі за посиланням https://investslavutych.arr.in.ua/dodati-proekt/

#славутич #підприємництво #бізнес

Залиште свій коментар