11 Тра Підсумки конкурсної програми Міжнародного фестивалю для людей поважного віку «GOLDenFest»
Оргкомітет фестивалю GOLDenFest дякує учасникам першого фестивалю та вітає переможців!
Бажаємо нових творчих та спортивних перемог!
❗Результати фестивалю у спортивній програмі
В особистій першості медалями та дипломами фестивалю нагороджені учасники у наступних видах змагань:
✔Шахи
ІІ місце – Горшков Віталій, м.Славутич
І місце – Кошовий Віктор, м.Енергодар
✔Настільний теніс
ІІІ місце – Каранєдов Ігор, м.Енергодар
ІІ місце – Шаршун Світлана, м.Славутич
І місце – Єрьомін Володимир, М.Славутич
✔Петанк
ІІІ місце – команда м.Славутича (Бєлишев Євгеній, Мельникова Світлана)
ІІ місце – команда м.Славутич ( Кожаріна Еліна, Повшенко Наталія)
І місце – команда м.Славутич (Шаршун Світлана, Офімікіна Ольга)
✔Дартс
ІІІ місце – Шаршун Світлана, м.Славутич
ІІ місце – Лаптєва Ольга, м.Славутич
І місце – Офімкіна Ольга, м.Славутич
✔Конкурс «Пенальті»
ІІІ місце – Мекшун Микола, м.Славутич
ІІ місце – Ступа Олександр, м.Славутич
І місце – Каранєдов Ігор, м.Енергодар
✔Конкурс «Стрітбол»
ІІІ місце – Шаршун Світлана, Шумкова Гульнара, м.Славутич
ІІ місце – Офімкіна Ольга, м.Славутич
І місце – Каранєдов Ігор, м.Енергодар
У командній першості за результатами всіх видів змагань у спортивній програмі нагороджені команди:
✔Кубок за ІІ місце – команда м.Енергодар
✔Кубок за І місце – команда м.Славутич
❗Результати фестивалю у творчій програмі
✔Приз глядацьких симпатій
Кошевий Віктор, м.Енергодар
✔Номінація «Хореографія»
ІІІ місце – Єрьомін Володимир, Лакіза Галина, м.Славутич
ІІІ місце – Колясніков Михайло, Таран Наталія, м.Славутич, клуб «Славутич –Стар»
ІІ місце – Танцювальний колектив ГО «Ще не вечір», м.Славутич
І місце – Танцювальний колектив «Балєро», м.Енергодар
✔Номінація «Вокал»
ІІІ місце – Хор ветеранів війни «Надія», м.Славутич
ІІІ місце – Шарабріна Світлана, м.Славутич
ІІІ місце – Кухар Тамара, м.Славутич
ІІІ місце – Хорова капела ГО «Ще не вечір», м.Славутич
ІІІ місце – Народний вокальний ансамбль «Пой, душа», м.Славутич
ІІ місце – Народний аматорський ансамбль «Криниченька», смт Іванків Київської області
ІІ місце – Нездемовська Тамара, м.Славутич
І місце – Фот Надія, м.Славутич
І місце – Народний аматорський колектив «Журавка», с.Дружня, Бородянського району Київської області