12 Кві Пітчинги соціальних проектів програми “Активні громадяни”: бути чи не бути у Славутичі?

11 квітня 2018 року начальник департаменту стратегічного розвитку та підтримки підприємництва КП «Агентство регіонального розвитку» Вялько Олена взяла участь у робочій нараді по програмі Британської Ради в Україні пітчинги соціальних проектів програми «Активні громадяни».

Захід відбувся у приміщенні Київської обласної державної адміністрації за сприяння спеціалістів управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської облдержадміністрації Марії Сакути та Альони Луценко.

На зустрічі представники-фасилітатори від Британської Ради Олександра Білязе, Аліна Познанська, Тетяна Бойко, Інна Старчікова, Людмила Лєвіх  розповіли про організаційні моменти та особливості проведення пітчингів соціальних проектів для учасників-міст Київської області.

Також дуже корисним для новачків у цьому процесі був виступ заступник міського голови Боярської міської ради Тетяни Кочкової, яка поділилася власним досвідом участі у реалізації вищезгаданої Програми.

КП «Агентство регіонального розвитку» висловлює подяку всім учасникам заходу за надану корисну інформацію та можливість живого спілкування з координаторами Програми Британської Ради в Україні.

Позначки:

Залиште свій коментар