25 Тра ПОВТОРНЕ ОГОЛОШЕННЯ ПРО ЗАПИТ ЦІНОВИХ ПРОПОЗИЦІЙ

КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради повторно повідомляє про намір замовити послугу  із розробки базового програмного забезпечення сайту Туристичного-інформаційного  центру м. Славутич  в рамках реалізації Програми  розвитку муніципального туризму Славутицького регіону на 2020 рік.

 

ГОЛОВНІ ВИМОГИ:

Мови сайту: Українська (UA), Англійська (EN), Російська (RU)

Призначення: інформування туристів і гостей міста про про ресурси гостинності міста.

 

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ ДО СТВОРЕННЯ САЙТУ:

Дизайн: при створенні сайту використовуються кольори переважно в білому, відтінках сірого і зеленого кольорів згідно бренд-буку міста.

Порядок затвердження дизайну: Під дизайн-концепцією розуміється варіант оформлення головної сторінки і графічна оболонка внутрішніх сторінок, що демонструють загальне візуальне (композиційне, колірне, шрифтове, навігаційне) рішення основних сторінок сайту.

Доступ і навантаження: Сайт повинен бути цілодобово доступний в мережі Інтернет. Програмне забезпечення сайту повинно гарантувати одночасну (паралельну) роботу з сайтом 2000 (двох тисяч) анонімних відвідувачів протягом 1 хвилини безперервно через мережу мобільного інтернету 4G.

Верстка сторінок: Створення усіх шаблонів верстки сторінок (головної та всіх других включно із 404 помилкою) сайту на основі узгодженого графічного дизайну та макетів. Розроблена інформаційна архітектура повинна забезпечувати цілісне та комфортне сприйняття текстової та графічної інформації користувачами веб-агрегатора.

Верстка має відповідати наступним вимогам:

 • мова гіпертекстової розмітки HTML5;
 • допускається використання Ajax, JavaScript;
 • каскадні таблиці стилів CSS3;
 • кросбраузерність для найпередостанніх версій або релізів браузерів Safari, Mozilla Firefox, Opera, Chrome, Internet Explorer на період надання послуг, а також на стандартних браузерах мобільних операційних систем Android та iOS;
 • сайт має бути оптимізований для перегляду на смартфонах на операційних системах Android и IOS з діагоналлю від 5.5 дюйма і передбачати швидке завантаження та зручне використання всіх функціональних можливостей веб-агрегатора (адаптивна модель);
 • адаптивність для екранів завширшки від 320 до 2400 точок;
 • коректне відображення при відключенні графіки або забороні використання скриптів користувачем;
 • анімація зображень, кнопок, посилань, блоків повинна бути виконана засобами CSS3;
 • наявність механізмів допомоги внесення та отримання інформації, контекстні підказки;
 • валідація значень із перевіркою на коректність вводу інформації для окремих полів (за шаблоном, маскою), комбінацій полів (номери телефонів, адреси електронної пошти тощо);
 • контрастна або кольорова версія для друку з відсіканням зайвих елементів.

 

Термін розробки та узгодження дизайну – до 10 робочих днів.

Термін надання першої версії сайту – 16 червня 2020 року

Термін надання фінальної (робочої) версії сайту – 01 вересня 2020 року.

Загальна вартість послуги не може перевищувати 30 000 грн., в тому числі ПДВ.

Для отримання повного змісту технічного завдання просимо звертатися письмово на електронну адресу arr.slavutych@gmail.com

Прийом цінових пропозицій  здійснюється до 18:00 01 червня 2020 р. на електронну адресу arr.slavutych@gmail.com

Всіх зацікавлених у виконанні вищенаведених робіт, просимо звертатись до КП «АРР» за телефоном +38 (050) 353 11 35. Контактна особа – директор КП «АРР» Старовойтова Арина.

Залиште свій коментар