26 Кві ПРЕС-АНОНС

27-29 квітня 2021 року у Славутичі відбудеться Шоста Міжнародна конференція «Проблеми виведення з експлуатації об’єктів ядерної енергетики та відновлення навколишнього середовища» INUDECO 2021.
Через епідемію Covid конференція проходитиме на ресурсах Webex та Zoom.
До участі зареєструвалися 164 особи. Онлайн-учасників 140 осіб, офлайн учасників (славутичани, працівники ДСП ЧАЕС, оргкомітет) – 24 особи. Прозвучить 85 доповідей, до збірника матеріалів конференції увійшло 74 тез та статей.
Конференція проходить у місті Славутичі з 2016 року в рамках заходів до роковин аварії на Чорнобильській АЕС. За цей час більше 600 науковців та практиків з Данії, Бельгії, Білорусі, Болгарії, Ірландії, Німеччини, Польщі, Іспанії, Норвегії, Сполучених Штатів Америки, України, Франції, Чехії, Японії взяли участь у конференції, що проходить та організована у наймолодшому українському місті Славутичі.
У 2021 році ми вітаємо учасників з більше ніж 23 країн – вперше в рамках INUDECO проходитиме Міжнародна панель з Українським ядерним товариством на тему «35-ті роковини аварії на Чорнобильській АЕС: від минулого до майбутнього».
В контексті техногенних катастроф у Чорнобилі (1986 р., Україна) та Фукусімі (2011 р., Японія), пандемії COVID-19 на новий рівень виходять і нові виклики, зокрема реінтеграція територій, соціальна адаптація людей та спадщина, яку ми залишаємо майбутнім поколінням.
Учасники конференції візьмуть участь у відкритих дискусіях з тем: Від катастрофи до нового життя – 28 квітня (webex); Чорнобильська АЕС та Об’єкт «Укриття» – 28 квітня (zoom); Атомна енергетика та нова генерація – 29 квітня (webex). Пряма трансляція відкриття конференції проходитиме на YouTube-каналі Державного спеціалізованого підприємства «Чорнобильська Атомна електростанція».
З вітальними промовами та доповідями у перший день конференції виступатимуть: перший заступник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Богдан Боруховський, міський голова м.Славутича Юрій Фомічев, Голова Державного агентства України з управління зоною відчуження Сергій Костюк, в.о. генерального директора ДСП ЧАЕС Валерій Сейда, директор Інституту проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України Анатолій Носовський, директор ВП «Атомремонтсервіс» ДП «НАЕК «Енергоатом» Віталій Шикун, директор Спільного Офісу Підтримки проектів Європейського Союзу з підтримки ядерної безпеки в Україні Девід Корбет, радник з питань енергетики Представництва ЄС в Україні Торстен Вьоллерт, керуючий директора«Plejades GmbH» – незалежні експерти, іноземного радника голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Норберт Молітор. Модератор відкриття – заступник Голови Державного агентства України з управління зоною відчуження Максим Шевчук.
На полях конференції традиційно проходить Хакатон «Місто нових ідей». У 2021 році це чотири команди з міст Славутич, Київ та Черкаси.
Більше інформації є на офіційному веб-сайті https://inudeco.pro/
Довідково.
Організатори конференції: виконавчий комітет Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області; Комунальне підприємство «Агентство регіонального розвитку» м.Славутича; Державне агентство України з управління зоною відчуження, Державне спеціалізоване підприємство «Чорнобильська АЕС»; Інститут проблем безпеки атомних електростанцій Національної академії наук України; Славутицька філія Національного технічного університету України «КПІ імені Ігоря Сікорського».
Партнери конференції: Національна академія наук України, Академія технологічних наук України, Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Асоціація підприємств промислової автоматизації України, Відокремлений підрозділ Державного підприємства «Національна атомна енергогенеруюча компанія «Енергоатом» «Атомремонтсервіс», Інститут проблем математичних машин і систем НАН України, Чернігівський національний технологічний університет, Українське ядерне товариство та інші інституції та громадські об’єднання.
До зустрічі на полях конференції! Нагадуємо, що вся необхідна інформація є на веб-сайті конференції. Гарної плідної роботи та цікавих дискусій!
Електронна адреса оргкомітету inudeco2018@gmail.com, контактні телефони оргкомітету: +38 (045-79) 2 22 50, 2 10 90, +38 050 353 11 35, Марина Карасьова.

Залиште свій коментар