07 Чер ПРЕЗЕНТАЦІЯ БІЗНЕС-ПАРКУ “СЛАВУТИЧ” В РАМКАХ ПРЕС-ТУРУ ДО ДНЯ МІСТА

Арт-резиденції, виставки, конференції та семінари, фестивалі – у цьому році в Славутичі вируватиме культурне життя та чекатимуть на туристів – місто вибороло титул Малої культурної столиці України та виграло грант від Українського культурного фонду у розмірі 9 млн 818 тис 447 гривень на реалізацію креативних ініціатив.
В рамках презентації програми УКФ “Мала культурна столиця України” та проєкту “Славутич: ось [to beⁱ] країна!” відбувся дводенний прес-тур для українських ЗМІ. У перший день журналісти відвідали ДСП ЧАЕС та м.Прип’ять. У другий – долучилися до святкування Дня міста у Славутичі.
В суботу, 05 червня в рамках прес-туру відбулася презентація першого в Україні муніципального Інноваційного індустріального Бізнес-парку “Славутич”, що є власністю громади і дає можливості “швидкого старту” для бізнесів.
Керуючою компанією є КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради Вишгородського району Київської області, яке пропонує повний спектр послуг для відкриття та ведення бізнесу, надає постійний інвестиційний супровід діяльності.
Інноваційний індустріальний Бізнес-парк є майданчиком, який поєднує в собі такі компоненти, як Центр менеджменту, коворкінг, конференц-зал та ін. Бізнес-парк покликаний на реалізацію основних завдань Програми посилення конкурентоспроможності малого і середнього підприємництва у м.Славутичі, Програму залученні інвестицій в економіку міста Славутича та славутицького регіону, співпрацю з підприємцями та інвесторами, а також впровадженню інноваційних розробок.
Безкоштовні послуги для учасників Бізнес-парку: послуги конференц-сервісу для проведення бізнес-показів, зборів, конференцій тощо, маркетингові дослідження та соціологічні опитування, реєстрація та започаткування власної справи, сприяння зовнішньоекономічній діяльності (використання власних контактів підприємства для поширення інформації серед обласних адміністрацій, промислових палат, департаментів розвитку), підготовка презентаційних матеріалів, розробка рекламних матеріалів, розміщення інформацій, реклами на веб-ресурсах Агентства регіонального розвитку, пошук фінансування для впровадження інноваційних бізнес-проектів.
Станом на 01.06.2021 р. вартість оренди за 1 м2 у Бізнес-парку 3,77 грн, орієнтовна вартість експлуатаційних витрат від 35 до 68 грн. є конкурентною в регіоні.
Під час своєї презентації директорка Агентства зробила акцент не лише на можливостях Бізнес-парку, також докладно розповіла про актуальний економічний профіль громади та туристичний потенціал Славутича. По завершенні презентації учасники прес-туру долучилися до пішохідної екскурсії містом, яка завершилася у Краєзнавчому музеї міста та ДСП ЧАЕС.
Славутич – комфортне місто з розвиненою інфраструктурою, сприятливим підприємницьким кліматом, відкрите для співробітництва та налагодження конструктивних ділових зв’язків з інвесторами, представниками ділових кіл.
Вдячні учасникам прес-туру за візит до Славутича! Дякуємо за співпрацю в організації прес-туру адміністрації ДСП ЧАЕС та зокрема колективу відділу міжнародного співробітництва та інформації ДСП ЧАЕС.
Довідково
Адреса Бізнес-парку: Київська обл., м.Славутич, вул. Військових будівельників, 11-а.
• Відстань до міста Києва – 200 км., до міста Чернігова – 50 км., до міжнародного аеропорту «Бориспіль» – 250 км., до кордону з Росією – 146 км., до кордону з Республікою Білорусь – 20 км.
• Площа будівлі – 1570,2 м2.
• Кількість виробничих приміщень – 10, кількість офісних приміщень – 11.
• Бізнес-парк оснащений інженерними системами: електропостачання, водопостачання та водовідведення, централізованого опалення, пожежної сигналізації, вентиляції, LED – освітлення та інтернет.
Умови перебування у Бізнес-парку – 045 79 2 10 90, 050 353 11 35
Детальна інформація є на веб-сайті https://arr.in.ua/
Інвестиційний портал міста Славутича та Славутицького регіону https://investslavutych.arr.in.ua/
Контакти для додаткової інформації:
директор КП «Агентство регіонального розвитку»
Арина Старовойтова, arr.slavutych@gmail.com, 045 79 2 10 90

Залиште свій коментар