20 Лют Презентація результатів опитування для підприємців та для споживачів послуг

20-21 лютого 2020 року в рамках реалізації Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» у Славутичі відбудуться Дні популяризації економічного розвитку.

Пропонуємо ознайомитися із результатами опитувань, що проведені в рамках підготовки до Днів популяризації економічного розвитку, що організовані командою Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону».

Опитування ініційовані комунальним підприємством «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради на виконання заходів Програми «Розвитку малого і середнього підприємництва в м. Славутичі на 2020 рік» та в рамках підготовки до 4-го Форуму підприємців міста Славутича та Чернігівського регіону.

 

Результати опитування для підприємців «Загальне бачення стану підприємництва у м.Славутич» 

 

Результати опитування для споживачів послуг «Загальне бачення стану ринку товарів та послуг у місті Славутич» 

 

Висловити свої думки стосовно результатів опитувань ви зможете під час 4-го Форуму підприємців міста, який відбудеться 21 лютого о 16:30 в приміщенні Центру сімейного дозвілля “Кіно” (БК “Енергія”, ІІ поверх). Реєстрацію на Форум відкрито за посиланням https://forms.gle/3vcSawTgWjR5reab7

 

Захід відбувається в рамках заходів Днів популяризації економічного розвитку, що пройдуть у місті Славутичі 20-21 лютого 2020 року завдяки реалізації Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону».

 

Команда з реалізації
грантового проекту ЄС
в м.Славутичі

#M4EG #M4EG_Ukraine
#M4EG_PioneerProjects
#СлавутичЄС #Розвиток #Меризаекономічнезростання

Позначки:, , ,

Залиште свій коментар