04 Сер Про 5 типових помилок, які роблять власники ресторанів, розповідає відомий український ресторатор Дмитро Борисов

Написано в 8:17 pm Підприємництво
1️⃣ Відсутність чіткої та прозорої бізнес-моделі
Бізнес-модель — це основа для стратегії, що визначає, в якому напрямку ви рухаєтеся на ринку: яких цілей ви хочете досягти, який продукт і яку цінність створюєте, яких ресурсів для цього потребуєте. До ключових показників, які варто закладати на самому початку, належать середній чек та кількість чеків на день.
2️⃣ Орієнтація на суб’єктивні вподобання, а не реальний стан ринку
Дуже часто люди обирають концепцію закладу, орієнтуючись на власні смаки, а не стан ринку. Вони хочуть готувати «як для себе», не оцінюють реальний попит та можливості. Або відкривають заклад у тому районі, де немає інших барів і ресторанів. Хоча низька конкуренція свідчить про те, що на обраній локації достатнього попиту немає.
3️⃣ Виробничий, а не маркетинг-орієнтований підхід
Насправді маркетинг — це наука отримання доданої вартості шляхом створення цінності.
Все в закладі має бути підпорядковане меті задоволення гостя. І всі внутрішні процеси, стандарти та чек-листи мають існувати саме для цього.
4️⃣ Відмова від діджиталізації
Часто під діджиталізацією розуміють наявність соціальних мереж, сайту та додатку з програмою лояльності. Ще частіше — якість точкові рішення, які ніби мають збільшити кількість гостей.
Насправді ж діджиталізація — це системний процес, результатом якого має бути створення цілісного цифрового середовища, яке охоплює всі аспекти роботи закладу та взаємодії його з гостями.
5️⃣ Намагання власників делегувати відповідальність за свій бізнес
Головна помилка полягає в ідеї про те, що власник може комусь «делегувати свій бізнес». Делегувати можна конкретні задачі. За будь-яких умов відповідальність за бізнес лежить на власнику бізнесу, його візії, цінностях та цілях. У цьому полягає сенс підприємницької діяльності.
Більше читайте за посиланням: https://bit.ly/3ByE6gC
Дежерело інформації Дія.Бізнес
Поширюйте пост для зацікавлених осіб!

Залиште свій коментар