01 Гру Про оренду майна комунальної власності у період воєнного стану

КП «Агентство регіонального розвитку» надає знижки та/або звільнення для орендарів майна, що знаходиться на балансі агентства.
Шановні орендарі! Просимо вас уважно ознайомитися із особливостями оренди майна комунальної власності у період воєнного стану.
З метою ефективного використання майна комунальної власності, підтримки суб’єктів господарювання, фізичних та юридичних осіб, які здійснюють діяльність в умовах воєнного стану, до рішення Славутицької міської ради Київської області Вишгородського району «Про оренду майна комунальної власності у період воєнного стану» від 06.05.2022 № 618-12-VIII внесені зміни відповідним рішенням Славутицької міської ради від 04.11.2022 № 686-14-VIII.
🟢Для договорів оренди нерухомого або іншого індивідуально визначеного майна комунальної власності Славутицької міської територіальної громади, що знаходиться на балансі КП «АРР», чинних станом на 24.02.2022, будуть надані знижки на орендну плату у розмірі 35% на період з 01.11.2022 до момента припинення вожнного стану.
🟢 Установлено, що застосування таких звільнень або знижок здійснюється без окремого рішення орендодавця (балансоутримувача). Зміни до договору оренди про початок або припинення застосування знижки або звільнення в такому випадку не вносяться.
🟢 Орендна знижка діє за умови відсутності у орендаря заборгованості із сплати витрат на утримання орендованого майна (за договорами про відшкодування експлуатаційних витрат балансоутримувача та договорами, укладеними із постачальниками комунальних послуг (інформацію про наявність заборгованості орендарів надає постачальник комунальних послуг) та відсутності заборгованості зі сплати орендної плати більше 2-х місяців або за умови укладання та виконання графіків погашення заборгованості.
З усіх питань та для подання звернень (заяв) звертайтеся до КП «АРР».
Графік прийому орендарів:
10:00 – 13:00, 15:00 – 16:00
Контактна особа – Гапанчук Валентина Андріївна,
2 10 90, 050 353 11 35

Залиште свій коментар