01 Тра Програма Міжнародного фестивалю для людей поважного віку «GOLDenFest»

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ Міжнародного фестивалю для людей поважного віку «GOLDenFest»
08 – 11 травня 2019 р., м.Славутич Київської області

08 травня
17.00-20.00 Реєстрація, поселення учасників (Штаб фестивалю – БК «Енергія»)
18.00 Технічна нарада для керівників делегацій (Штаб Фестивалю – БК «Енергія»)
17.00 – 19.00 Екскурсія до міського краєзнавчого музею (за бажанням)
20.00 Вечір знайомств для учасників фестивалю (База відпочинку «Ранчо»)

09 травня
9.00 Сніданок
9.00 – 11.00 Заходи з нагоди Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні (за бажанням) (Центральна площа, Центральний парк)
10.00 – 23.00 Фестивальний фудкорт (Центральний парк)
11.00, 14.00 Змагання з шахів (Славутицька ЗОШ № 1, шаховий клуб)
11.00, 14.00 Змагання з шашок (Славутицька ЗОШ № 1, шаховий клуб)
11.00 Гра у петанк (Центральний парк, скейтпарк)
11.00 Конкурс «Пенальті» (спортивний майданчик з міні-футболу стадіону «Каскад»)
13.00 Обід
14.00 – 17.00 Репетиції для учасників культурної програми (Кіноконцертний комплекс)
17.30 Вечеря
19.00 Урочистий концерт-відкриття (конкурсна програма для творчих колективів учасників) (Кіноконцертний комплекс)
21.30 РетроДискотека «Едісон – 2» від DJ Демидов (Кіноконцертний комплекс, клуб «Манхеттенн»)

10 травня
9.00 Сніданок
10.00 Конкурс «Стрітбол» (спортивний майданчик з баскетболу стадіону «Каскад»)
10.00 Змагання з настільного тенісу (Центральний парк, скейтпарк)
10.00 Змагання з дартсу (Центральний парк, скейтпарк)
13.00 Обід
14.30 Літературна гостина «Співзвуччя» (Дитяча школа мистецтв)
15.30 86:Кіноклуб (Штаб фестивалю – БК «Енергія»)
16.30 Дефіле у національному одязі (Кіноконцертний комплекс)
17.30 Вечеря
19.00 Церемонія нагородження переможців GOLDenFest (Кіноконцертний комплекс)
20.00 Урочистий концерт-закриття GOLDenFest (Кіноконцертний комплекс)
21.00 Танцювальний вечір «Улюблені мелодії» – подарунок від гуртів та виконавців Славутича (Кіноконцертний комплекс, клуб «Манхеттенн»)

11 травня
10.00 Від’їзд учасників фестивалю

Телефони оргкомітету: 0503531135 (програмні питання), 503223888 (питання логістики).

Позначки:, , , ,

Залиште свій коментар