16 Лип ПРОПОНУЄМО ДО ОБГОВОРЕННЯ ПРОЄКТНІ ПРОПОЗИЦІЇ СТРАТЕГІЧНОГО ПЛАНУ РОЗВИТКУ МІСТА

Триває розробка проєкту Стратегічного плану розвитку міста Славутича до 2025 р.
❗Робоча група з розробки стратегії пропонує славутичанам долучитися до обговорення проєктних пропозицій до трьох стратегічних напрямків:
А. Славутич – драйвер росту економіки регіону.
В. Славутич – місто доброго врядування з високими соціальними стандартами якості життя.
С. Славутич – комфортне та енергоефективне місто
✔Нагадаємо, до для визначення стратегічних напрямків розвитку міста та обґрунтування стратегічного вибору учасниками робочої групи підготовлено ґрунтовну інформацію про профіль міста, зокрема про поточний стан усіх систем економіки Славутича – інфраструктуру транспорту та зв’язку, торгівлі та послуг, житлово-комунальну та енергетичну, освітню, наукову, соціальну інфраструктуру. Взяті до уваги історична довідка та характеристика регіону, міста та територій конкурентів.
Довідково: за період 2019, 2020 років відбулися стратегічні сесії для збору думок славутичан, анкетування та соціологічні опитування, 17 засідань робочої групи.
☎З усіх питань щодо участі у розробці Стратегії розвитку м.Славутича ви можете звернутися на електронну адресу slavutich.ofis@gmail.com або за телефонами 2-22-50, 050 353 11 35, департамент стратегічного розвитку, промоції та туристичної гостинності міста КП «Агентство регіонального розвитку», Проспект Дружби Народів, 7 (БК «Енергія», ІІ поверх).
Дякуємо за активність!

Залиште свій коментар