17 Лют Семінар для міської влади у Славутичі: ЯК СТАРТАПИ СПРИЯЮТЬ РОСТУ МІСЬКОЇ ЕКОСИСТЕМИ?

м. Славутич, 26 лютого 2019 року

26 лютого, у м. Славутич відбудеться семінар за участі Рубена Ньювенхауза, голови міжнародної дорадчої ради при Економічній Раді Амстердаму, Нідерланди. Захід є продовженням Міжнародного саміту мерів, на якому, очільники міст та громад наприкінці 2018 року, вперше отримали практичні «подарунки» для розвитку. Мер міста Славутич, Юрій Фомічев здобув для громади практичний семінар з голландським експертом.

На заході представники міської влади Славутича, мери інших міст, зокрема Тернопіль, Миколаїв, Долина, Тростянець, Вінниця, Житомир, Пирятин, Кременчук, Хмельницький та ін. та бізнес спільнота обговорять, як міста можуть стимулювати розвиток стартапів, як забезпечити трансфер технологій на інновацій на місцеві ринки, як міста можуть стати замовниками інновацій, та ін. Модератор заходу – Ірина Озимок, засновниця Міжнародного саміту мерів.

Семінар відбудеться у партнерстві з Угодою мерів Схід.

Участь безкоштовна, за умови попередньої реєстрації. Кількість місць обмежена.

Для реєстрації: iozymok@wnisef.org до 22 лютого (потрібно вказати ПІБ, посаду та організацію, а також що найбільше цікавить на заході).

Довідка: Рубена Ньювенхауз, голова міжнародної дорадчої ради при Економічній Раді Амстердаму, раніше очолював інвестиційний напрям StartupAmsterdam. Рубен є співавтором книги «Місто стартапів», яка була перекладена на українську мову та вперше представлена на першому саміті мерів у Києві. Рубен також долучився до роботи над Експортною стратегією для сектору інформаційно-комунікаційних технологій (Міністерство економічного розвитку і торгівлі України).

Позначки:, ,

Залиште свій коментар