Славутич – місто нових ідей

Славутич – місто-атомоград, що з’явилося у результаті  найпотужнішої радіаційної аварії в світі. Це місто з потужним урбаністичним та інтелектуальним потенціалом. Щодалі від моменту втрати ЧАЕС як електростанції, що виробляє енергію, місту необхідне оновлення. Славутич хоч й молоде місто, але потребує нових рішень!

Цей розвиток лежить на перетині мистецтва, технологій та потреб сучасної людини. Славутич прагне стати ідеальним містом для зустрічей науковців, програмістів, митців та активістів, які мають інноваційні ідеї розробляють  їх у проекти.  Адже ідея – найцінніший товар у світі!

Ми не відмовляємося від міста енергетиків, енергійного міста, енергії міста… Ми дивимося на енергію під новим кутом. Місто потребує нової енергії. Нова енергія міста – це ідеї. Славутич – місто нових ідей.

Для місцевих жителів бренд є рушієм та мотиватором до змін та пошуку нових можливостей. Новий бренд несе емоцію, провокує до дії, привертає увагу, викликає інтерес і не залишає байдужим. Комунікує зі світом, описує ідентичність та унікальність цього міста.

Славутич поступово стає магнітом для ініціативних, творчих, активних, іноваційних і цілеспрямованих людей з новими ідеями. Місто вже втілює ці слова в життя своїми діями і прагне стати платформою для реалізації ідей та ініціатив. Запрошуємо до Славутича – міста нових ідей!