17 Кві СЛАВУТИЧ ДЕМОНСТРУЄ ІНВЕСТИЦІЙНИЙ ПОТЕНЦІАЛ

Славутич демонструє інвестиційний потенціал та результати впровадження Грантового проєкту Європейського Союзу https://www.youtube.com/watch?v=D0v2du1RYRw
📌15 квітня у місті Славутич Київської області, в рамках реалізації Грантового проєкту Європейського Союзу «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» (Грантовий проєкт ЄС), що впроваджений на виконання Ініціативи Європейського Союзу «Мери за економічне зростання» (Ініціатива ЄС), відбувається Конференція «Досвід міст в економічному розвитку» та Перший Інвестиційний Форум «Славутич: тут є життя» з метою висвітлення здобутків Славутича в сфері економічного розвитку та формування інвестиційної привабливості. У зв’язку з ситуацією, що склалась через пандемію Covid-19, подія проходить в форматі он-лайн, за допомогою сервісу Zoom.
💬Вітальні промови під час церемонії відкриття Конференції прозвучали від Юрія Фомічева – міського голови міста Славутича; Клое Алліо – керівниці відділу «Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура та навколишнє середовище», Представництва ЄС в Україні; Володимира Удовиченка – президента Всеукраїнської громадської організації «Клуб мерів», почесного мера міста Славутич; Владислава Литвина – заступника директора департаменту економіки та цифровізації Київської обласної державної адміністрації; Андрія Анісімова – голови Вишгородської районної ради, Людмили Даменцової – заступника виконавчого директора Асоціації міст України.
🔸«Славутич вчора – монопрофільне місто, місто-супутник Чорнобильської АЕС. Сьогодні – з диверсифікованою економікою. Славутич однин з найперших приєднався до нової Ініціативи ЄС, і дякуючи фінансовій та методичній підтримці наших європейських партнерів, місто вже демонструє високий рівень інвестиційної привабливості. За даними Регіонального центру економічних досліджень та підтримки бізнесу, у 2019 – 2021 роках Славутич, за рівнем інвестиційної привабливості, займає 1-ше місце у Київській області серед малих та середніх громад Київщини, та входить в десятку кращих громад України. Яким бути Славутичу, залежить від кожного з нас, – зазначив міський голова Славутича Юрій Фомічев.
🔸Клое Алліо – керівниця відділу «Економічна співпраця, енергетика, інфраструктура та навколишнє середовище», Представництва ЄС в Україні, з такими словами звернулася до учасників Конференції: «Дякую! Я справді була дуже рада бути сьогодні з вами, бачити, які зусилля докладаються до розвитку бізнесу та інновацій за підтримки нашого проекту ЄС, а також за подальші можливості для переходу до «зеленої» енергетики в Славутичі».
🔹Виконавці та партнери Грантового проєкту ЄС були відзначені нагородами та подяками. Ключові напрямки стратегії розвитку міста Славутича до 2025 року презентував міський голова Юрій Фомічев. Про результати реалізації Грантового проекту ЄС «План місцевого економічного розвитку: Славутич – драйвер росту відкритої та вільної економіки регіону» та створені інструменти залучення інвестицій доповів Віктор Шевченко – перший заступник міського голови Славутича. Основні результати, що отримані в ході реалізації Грантового проєкту: успішно впроваджено План місцевого економічного розвитку; започатковано партнерство громад; створено Інвестиційний портал, службу з правового захисту бізнесу та нові електронні послуги для бізнесу; проведено програму бізнес-навчання; функціонує Фонд фінансової підтримки бізнесу; побудовано сучасний Бізнес-парк.
🔹Арина Старовойтова, що модерувала захід, розповіла про нові інструменти залучення інвестицій в Славутич та оголосила переможців Бізнес-змагань для учнів та лідерів Топ-30 улюблених Славутицьких брендів.
🔹Про нові інвестиційні можливості регіональних партнерів Грантового проекту розповіли Ніна Ворох – голова Михайло-Коцюбинської ОТГ та Юлія Стельмах – начальник відділу економічного розвитку та інвестицій Любецької селищної ради. Тетяна Ломакіна – голова ГО «Безбар’єрність» акцентувала увагу на ініціативі першої леді України Олени Зеленської «Без бар’єрів», що спрямована на створення рівних можливостей для всіх українців, та залучення бізнесу до цього процесу.
🔹На запитання журналістів під час прес-конференції відповідали організатори Конференції. Учасники заходу взяли участь у віртуальній бізнес-екскурсії на підприємства міста Славутича. У другій половині демонстраційної сесії заслуховується досвід реалізації успішних проектів у громадах: «Різні громади – спільні рішення для економічного зростання» (Неля Малько, Чернівецька область); «Агенція місцевого органічного розвитку для інвестора, інвестиції – для громади» (Оксана Загорська, Баранівська ОТГ, Житомирська область); «Активізація місцевого економічного розвитку на прикладі туристичного кластеру «Ковбойки» (Дмитро Якимець, Львіська область). Завершиться Конференція дискусійною сесією за участі всіх учасників.
🔹Сьогодні місто Славутич демонструє результати впровадженого Грантового проєкту ЄС в сфері економічного розвитку, втілені інноваційні інструменти підтримки бізнесу та залучення інвестицій, а також злагоджену роботу з вітчизняними та іноземними інвесторами.
Джерело інформації Славутицька міська рада 

Залиште свій коментар