09 Лис СЛАВУТИЧ – МАЛА АРХІТЕКТУРНА СТОЛИЦЯ

Славутич – музей архітектури восьми республік колишнього Радянського Союзу, а нині незалежних країн – завжди є предметом зацікавлення науковців та практиків архітектури, урбаністів та дослідників модерної та постмодерної архітектури 80-90-х років минулого століття. Тому наше місто завжди радо приймає у себе в гостях архітектурні воркшопи, фестивалі, студентські програми та інші проєкти.
КП “Агентство регіонального розвитку” Славутицької міської ради наразі є одним з виконавців проєкту “Енциклопедія архітектури України”, що реалізує Громадська організація Urban Forms Center у партнерстві з Малою культурною столицею України 2020–2021 року – містом Славутич, Славутицькою міською радою і Центральним державним науково-технічним архівом України за фінансової підтримки Українського культурного фонду та Zagoriy Foundation.
Енциклопедія архітектури України – це мультимедійна онлайн-платформа, що досліджує та документує взаємовплив архітектури і суспільства у захопливому форматі документального серіалу. Проєкт складається з трьох великих розділів: економіка, держава та право.
Шановні друзі! Запрошуємо вас до першого розділу Енциклопедії архітектури України:
Слідкуйте за оновленнями та публікацією наступних розділів Енциклопедії. Ми дякуємо дослдіниці архітектектруи та Амбасадорці Славутича Євгенії Губкіній за надану можливість долучитися до роботи у проєкті.
Славутицька міська рада
UFC • Енциклопедія архітектури України

Залиште свій коментар