07 Сер Славутич має амбітний план стати столицею сюрреалізму

Підписуйтеся на оновлення та поширюйте Фейсбук сторінку facebook.com/SlavutychSurrealism/ – будьте в курсі усіх новин проекту!

Запрошуємо усіх охочих взяти участь в Арт – резиденції «Сюрреалізм у просторі постмодернізму Славутича», що відбудеться 09 – 15 вересня 2019 року у місті Славутич Київської області.

Проект реалізується КП «Агентство регіонального розвитку» Славутицької міської ради в колоборації з відділом культури, національностей та релігії за ідеї художника Юрія Расіна в рамках програми Уряду та Міністерства культури України «Малі міста – великі враження». Програма має на меті посилювати інтеграції культурної спадщини в життя громад; впроваджувати кластерні моделі розвитку культури в громадах в умовах децентралізації; підвищувати економічну привабливість культурної спадщини та її сталого використання; залучення зацікавлених сторін до використання культурної спадщини та креативних індустрій для розвитку громад.

Мета проекту – через мистецтво сюрреалізму привернути увагу міжнародної громадськості до проблеми пост-Чорнобиля у просторі постмодернізму унікального міста-супутника ЧАЕС Славутича; заклик до культурного діалогу та обміну досвідом; забезпечення комфортних умов для творчої роботи та поля для продуктивної взаємодії художника і місця; культурне збагачення місцевої та міжнародної спільноти, культурна децентралізація, посилення інтеграції культурної спадщини в життя громади міста Славутича та Славутицького регіону.

Оргкомітет Арт-резиденції має на меті залучити художників-сюрреалістів з України та країн ЄС, архітекторів-дослідників постмодерної архітектури з України та країн ЄС, мешканців Славутича, гостей міста та інших зацікавлених осіб.

У програмі Арт-резиденції заплановано проведення урочистих церемоній, виставок, майстер-класів, екскурсій, концерту органної та етно-хаос музики, тематичного семінару з розвитку туристичної дестинації «Славутич – Чорнобиль», конкурсу дитячого малюнку, благодійного аукціону картин, кінопоказів, виїзного пленеру в Чорнобильській Зоні Відчуження.

Команда організаторів арт-резиденції «Сюрреалізм у просторі постмодернізму Славутича» вже оголосила про старт конкурсного відбору учасників резиденції –заповнити заявку на участь можна за посиланням https://forms.gle/yM9iop6HzcX82Ak69 Будемо вдячні за поширення інформації про подію серед зацікавлених осіб.

Зв’язок з організаторами за телефонами (04579) 22250, 0503531135 (Арина Старовойтова, Марина Карасьова) або електронною поштою slavutich.ofis@gmail.com

Залиште свій коментар